Piłkarze wabieni renomą menedżera?
Medialne przecieki pokazują jakie ruchy transferowe planuje Aston Villa w zbliżającym się okienku transferowym. Priorytetem są piłkarze, którym kończą się kontrakty i których można pozyskać za darmo. Już podpisano przedwstępna umowę z Bretem Holmanem.
W kolejce czekają następni zawodnicy, którzy będą dostępni po tym sezonie. Alex McLeish już pociągniety za język wygadał się, że zauroczony jest rosyjskim napastnikiem Pawłem Pogriebniakiem. Media spekulują, że w grę wchodzi też inny piłkarz Fulham, Andrew Johnson. Obaj latem będą wolni. Powraca też informacja o pomocniku Newcastle Dannym Guthrie. Piłkarz zmagał się z kontuzją i po powrocie do zdrowia pomoc Srok była już na tyle mocno obsadzona, że ma problemy by przebić się do pierwszego składu.
Paul Faulkner, prawa ręka Lernera, wyznał, że wszystko idzie zgodnie z planem. Obniżane są koszty związane z obsługą kontraktów zawodniczych i chociaż drużyna w tym sezonie wypada w lidze gorzej niż tego by oczekiwali kibice to zarząd jest zadowolony z kierunku zmian i wierzy, że pod rządami McLeisha zespół powróci do walki o ambitne cele.








nie sadze, by rudy byl megano z renoma. Renome to mial GH
GH ma renomę, ale niekoniecznie na Wyspach 🙂 To jedyny trener, którego w Liverpoolu pomija sie milczeniem, choć zdobył dla nich i FA Cup, i 2 x Curling Cup, i UEFA, i Superpuchar. 6 lat kariery trenerskiej w LFC, a wszystkie tytuły w 2001 r. (poza FA Cup w 2003), więc stracili do niego cierpliwość, poza tym coraz gorzej wychodziło mu układanie współpracy z zawodnikami. W AV też to było widać.
Wolni latem piłkarze pójda tam gdzie
a) dostana fure kasy (u nas nie)
b) będą mogli bić się o trofea (u nas nie)
c) jest perspektywa się wypromowania (tylko ogórki moga przyjść)j
d) jest ciekawy menago z pomysłem na drużynę. Co innego może zwabić piłkarzy na Villa Park??