James Milner dostanie nowy kontrakt
Menedżer Aston Villi, Martin ONeill przyznał, że klub planuje zaproponować Jamesowi Milnerowi nowy kontrakt.
Anglik podpisał z klubem 4 – letnią umowę, gdy przechodził na Villa Park z Newcastle United w 2008 roku. W obecnym sezonie piłkarz poczynił ogromny postep. Został przesunięty do środka pomocy i dzięki znakomitym występom znalazł uznanie w oczach selekcjonera reprezentacji Anglii, Fabio Capello.
– Powiedziałem mu przed dwoma miesiącami, że pod koniec sezonu usiądziemy i porozmawiamy o nowej umowie, niezależanie od tego czy będzie grał dla Anglii, czy nie – powiedział ONeill.
– Gra bardzo dobrze i ważne jest, byśmy coś z tym zrobili jeśli możemy. Latem będzie dokładnie w połowie swojej umowy, więc to dobry czas, by coś z tym zrobić. Latem usiądziemy i porozmawiamy, mówiłem to już jego agentowi i nie miał nic przeciwko – dodał.








Niech go zakontraktują jak najszybciej bo nam gdzieś ucieknie.Milner to w tej chwili jeden z czołowych graczy.Szkoda by było jak by jakiś klub nam go zabrał.
Janusz nic dodać, nic ująć. ; )
Jak inny klub bedzie go chcial i Milner tez to nie ma roznicy na ile ma podpisany kontrakt-kwestia tylko ile kasiorki sie za niego dostanie.
W każdym bądź razie podpisanie kontraktu z nim to priorytet ;]