.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Goodbye, Emile ? 1
Data: 29.01.2012 - 11:55 / Autor: Mr HoltEnd
Źródło: Birmingham Mail

Trudno raczej oczekiwać, aby na Villa Park nastąpiły jakieś istotne i zaskakujące ruchy transferowe w styczniu. Alex McLeish ma jeszcze wielu młodych zawodników do przetestowania i bardzo mało środków na zakupy, więc bardzo wątpliwe, aby skład Aston Villi uległ jakiejś trwałej zmianie.

Za najważniejsze wydarzenie stycznia należy więc uznać zapowiadaną zmianę w lecie, po zakończeniu obecnego niezbyt udanego dla AV sezonu. Sprawcą tej sensacji jest sam McLeish, który zapowiedział koniec kontraktu Emile’a Heskey’ego, co spowodowało spekulacje o odejściu Anglika po zakończeniu kontraktu, który wygasa w lecie tego roku. Obecny kontrakt trwał 3 i pół roku i McLeish potwierdził, że nie zamierza go przedłużać, a o przyszłości napastnika w AV będzie rozmawiał w późniejszym czasie. Szkot zapytany o możliwość powrotu Heskey’ego do Leicester odparł, że nie ma żadnych informacji na ten temat. Niewątpliwie na decyzję AMLa wpłynęły dwa czynniki: wiek – Heskey ma już 34 lata oraz zarobki przekraczające 50 tys. funtów tygodniowo, co dla szukającego oszczędności Szkota jest nie do przełknięcia. Zarobki Emile’a to dyżurny temat zapalny wśród kibiców AV, czemu trudno się dziwić, zważywszy że przy tak wysokich zarobkach Heskey nie za wiele pokazał, a w ostatnich dwóch sezonach praktycznie był cieniem dawnego dynamicznego i technicznie znakomitego napastnika.

Niezależnie od przyszłego rozwoju sytuacji, McLeish wciąż oczekuje wysokiej formy Emile’a i wystawia go regularnie w pierwszym składzie. Emile po wyleczeniu kontuzji Achillesa ma więc zapewnione miejsce w pierwszym składzie AV na dzisiejszy mecz FA Cup z Arsenalem. AML podjął taką decyzję będąc bardzo zadowolonym z Heskey’ego podczas treningów, a ponadto uważa, że Emile jest jednym z tych zawodników, którzy w trakcie meczu dają z siebie wszystko.

Aktualności na temat: Drużyna; Spekulacje;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: AdaM, 29 stycznia 2012; 16:20
wciaz nie wiemy jednak gdzie wystawi nasz rudowlosy wizjoner tego dynamicznego i bramkostrzelnego zawodnika swietnie radzacego siebie w srodku pola, boku obrony, skrzydle oraz na szpicy, pewne jest ze czlapiac po boisku da z siebie wszystko :)
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone