Newcastle ponownie sięga po Harewooda

Newcastle United podtrzymują swoje dążenia o napastnika Aston Villi – Marlona Harewooda.

Daily Mail donosi, że The Magpies chcą ponownie wypożyczyć Harewooda po tym jak nie udało im się zebrać odpowiednich funduszy na transfer Jermainea Beckforda z Leeds.

Hull City oraz były klub Marlona, West Ham, również są łączeni z napastnikiem, którego cena wzrosła, po odbytym wypożyczeniu w Newcastle.

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. PIT84 pisze:

    oby opchnąć go za kilka baniek bo u nas to kariery to nie zrobi chyba.

  2. Agbonlahor pisze:

    Może odejść, ale tylko wtedy jak kogoś w zamian jego kupimy…bo nasza już skromna kadra napastników nie może się jeszcze zmniejszać

Dodaj komentarz

AstonVilla.com.pl - Jedyny polski serwis The Villans - Aktualności
Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.