Aston Villi sięgnie po McGeady’ego?

Media na Wyspach Brytyjskich donoszą o zainteresowaniu skrzydłowym Spartaka Moskwa, Aidenie McGeadym, ze strony Aston Villi. Podobno Gérard Houllier ma nadzieję na ściągnięcie Iralndczyka już w styczniu przyszłego roku. Sytuacja 24-letniego zawodnika jest bardzo skomplikowana. Wprawdzie w sierpniu przeniósł się do stolicy Rosji z Celtiku Glasgow za bagatela 12 milionów funtów, ale w Moskwie uważają go za „niewypał transferowy”.

„The Mirror” uważa, że McGeady będzie pierwszym piłkarzem, który trafi na Villa Park w styczniowym oknie transferowym. Rzekomo ma on być alternatywą dla Ashley’a Younga, który, według rzeczonej gazety, miałby opuścić Aston Villę na rzecz Tottenhamu Horspur, Liverpoolu, lub Manchesteru United.

 

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. AdaM pisze:

    o nie!!!
    wiem ze znow marudze ale wole pilkarzy kreatywnych niz rzeznikow;/

  2. Bruno. pisze:

    Rzeznik, nie rzeznik. Mamy w tej chwili skrzydłowych[bo to chyba prawo skrzydłowy], i to nawet niezlych,ambitnych [Ash,Albrighton,Downing,Bannan], więc też jestem na nie. Takiego jak McG. nam nie potrzeba.

Dodaj komentarz