Marsz po Puchar Ligi
Ważnym elementem CV nowego menedżera Aston Villi była umiejętność zdobywania trofeów. Władze klubu przedkładały zdobycie Pucharu Ligi nad faktem, że Alex McLeish nie potrafił utrzymać zespołu Birmingham City w Premierleague. O ile o dobry wynik w lidze będzie ciężko po ostatnich cięciach kadrowych, o tyle zarząd i po cichu kibice liczą, że Aston Villa pojawi się na Wembley by powalczyć o trofeum, w jednych z rozgrywek pucharowych w kraju. Batalia o Puchar Ligi się rozpoczęła i właśnie Aston Villa poznała swojego rywala w drugiej rundzie.
Aston Villa zagra na własnym stadionie z Hereford, drużyną z czwartej ligi. mecz odbędzie się we wtorek 23 sierpnia i zgodnie z tradycją będzie można pooglądać młodych zmienników.








Nie wiem jak u Was sytuacja z tym wygląda ale mi ciężko cokolwiek komentować bo już myślę o dniu jutrzejszym. Ciesze się że ta przerwa dosyć szybko zleciała i już jutro ta karuzela zaczyna się kręcić od nowa 😉 Mam nadzieje że na kompie będzie jakaś transmisja bo ja już dawno wszystkie inne plany o godzinie 16-18 przełożyłem!