Delfouneso "głodny" sukcesu z Villą w Premier League

Nathan Delfouneso powiedział, że wraca z wypożyczenia „”głodny”” sukcesu w Premier League z Aston Villą. Delfouneso mówi, że tymczasowa gra w Burnley dała mu „”dodatkową motywację”” do rozwijania się jako jeden z lepszych napastników w bordowo-niebieskiej koszulce.

To jest świetna nauka na zakręcie. Dała mi dodatkową motywację i wyrobiła mi markę w Premier League. To miejsce, gdzie chcę być w czasie mojej kariery. – powiedział Nathan.

Jestem głodny, bardzo głodny, by wziąć udział w tej lidze. Mam nadzieję, że wezmę udział do końca tego sezonu. Mam zamiar pójść na całość, aby grywać regularnie w następnych sezonach. Szukam nacisku i chcę odnosić sukces tutaj.

– Chcę ciężko pracować na treningach. Dwa ostatnie spotkania były dla mnie świetne do zaangażowania się i chciałbym brać udział w nich. Chcę zakończyć sezon ładnie i silnie.

Delfouneso spędził dwa miesiące na Turf Moor i powiedział, że doświadczenie z gry w Championship otworzyło mu oczy.

Championship jest dobrą, konkurencyjną ligą, ale nie przeczę, że te rozgrywki różnią się od Premier League. To inny styl gry – bardziej wymagająca fizycznie i niezwykle intensywna. To godna liga stworzona z porządnych graczy i cieszę się, że nabyłem tu doświadczenie. Na pewno zabiorę z niego wiele.

– To było wspaniałe doświadczenie. Myślę, że będzie mi ono potrzebne – szczególnie do gry z tyłu. Myślę, że potrzebuję to wykorzystać.

– Czuję się, jakbym wrócił jako znacznie bardziej wykształcony zawodnik. To jest dobre dla mojego rozwoju, ponieważ mam doświadczenie z innego środowiska futbolowego. Uczę się więcej też o tej grze. Istnieją różne style gry.

– Osobiście chciałbym strzelać więcej bramek. Zacząłem bardzo dobrze, strzeliłem w moim pierwszym meczu. Chciałbym dostawać jeszcze więcej z gry, ale ogólnie rzecz biorąc nie ma wątpliwości, że to doświadczenie z Championship jest dla mnie dobre i dla mojego rozwoju w piłce. Jestem bardzo wdzięczny chłopakom z Burnley.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz