Trójka z City na wylocie

Manchester City pilnie poszukuje nabywców na trójkę swoich piłkarzy, którzy ich zdaniem są zbyt zaawansowani wiekowo. Mowa tutaj o Craigu Bellamym, Stephenie Irelandzie i Roque Santa Cruzie.

The Citizens muszą wyprzedać niepotrzebnych zawodników, a Ireland i Bellamy zostali zaoferowani Aston Villi w zamian za Jamesa Milnera.

Santa Cruz trafi prawdopodobnie do Stoke, bowiem The Potters są gotowi wyłożyć za paragwajskiego napastnika kwotę 8. milionów funtów, ustanawiając tym samym rekord klubowy.

Klub z Manchesteru desperacko próbuje pozbyć się zawodników, bowiem nowe zasady w Premier League ograniczają liczebność składu każdego zespołu do 25. zawodników.

Możesz również polubić…

4 komentarze

  1. thomason pisze:

    Też może być. Bellamy to ruchliwy skrzydłowy/napastnik, więc się Villi przyda. 😉

  2. AdaM pisze:

    rowniez jestem za Bellamym:D

  3. PIT84 pisze:

    Może lepiej jest sprzedać Milnera skoro nie widzi on się w naszym zespole. Póki ma swoją cenę to porządnie go sprzedajmy i kupić Irelanda oraz Bellamyego. Fajie by było żeby MON dawał więcej szans wychowankom, duży potencjał drzemie w Weimannie oraz Albrichtonie.

  4. Kuba pisze:

    Szanse niestety on im daje tylko w sparingach. Myślę, że nasza grupka(Delfouneso, Weimann, Albrighton, Bannan, Lichaj) poradziłaby sobie w meczach z zespołami z dolnej części tabeli.

Dodaj komentarz