Shearer chwali Milnera
Wielka gwiazda Newcastle United i całej Angielskiej Piłki – Alan Shearer, przyznał, że jest pod wrażeniem gry i umiejętności Jamesa Milnera. Shearer powiedział również, że Milner cały czas chce się uczyć, co na pewno wpłynie na jego korzyść. Zdaniem byłego zawodnika i menadżera popularnych „”Srok”” James Milner jest pewniakiem do wyjazdu na MŚ w RPA.
– Nie dziwię się, że James znajduje się w kadrze na MŚ – powiedział Shearer. Znam go bardzo dobrze z czasów kiedy graliśmy razem w Newcastle. Mogę śmiało stwierdzić, że jest to piłkarz, który nie odpuszcza i ciężko pracuje na treningach. To co zawsze mi w nim imponowało to, to, że on ciągle chce coś w sobie poprawić.
-James to bardzo inteligentny chłopak, który chce ciągle się uczyć. Jak dotąd zdobył 10 bramek i zaliczył 11 asyst, to świadczy o tym jaki ma potencjał ofensywny. Musze przyznać, że zaskoczył mnie i wielu innych tez tym, że tak świetne radzi sobie jako środkowy pomocnik – zakończył Shearer.
Menadżer The Villans – Martin ONeil również bardzo chwalił Milnera, po zremisowanym spotkaniu z Evertonem.
– Był w tym meczu bardzo błyskotliwy i nadzwyczajny. To na prawdę piłkarz, który się świetnie rozwija – powiedział ONeil.








Jak Go co chwile ktoś będzie chwalił to napewno nam Go wykupią!!!
Trzeba było go zatrzymać w Newcastle