Manchester United – Aston Villa
Musimy wygrać i potem jeszcze trzymać kciuki za innych. Nie jest to zbyt komfortowe zadanie. Gramy na Old Trafford. United podeptane po finale Ligi Europy może się wydawać do ogrania, ale u siebie mogą chcieć godnie pożegnać z kibicami po fatalnym sezonie. My z nożem na gardle czyli też ze spętanymi jajami będziemy się męczyć. Będzie to także pożegnalny mecz dla kilku piłkarzy. Jaką Villę nam zostawią Emi, Buba, Leon i Asensio? Czy brak Ligi Mistrzów utrzyma w składzie Tielemansa i Watkinsa?
Za dużo tych niewiadomych…








Emi – Cash, Konsa, Pau, Maatsen – Onana, Buba – Janek, Asensio, Rogers – Watkins
Poza obroną,Maatsen za Dynie,i Paua za Tayronka tochyba najlepszy możliwy skład, ciekawe na ile może być/jest gotowy Yurek…?
Od rana czuje podenerwowanie które z każdą godzina ,minutą narasta, adrenalina działa, kurna, jakby człowiek chciał drugi raz z rzędu Champions League !!!!
Emocje emocje. Po wygrana. Po LM. Juras wraca, powolany na kadre, pewnie nie chcieli ryzykowac. Moze wejdzie w 2 polowie. Mecz o absolutnie wszystko
Slabo narazie to wyglada
Co oni krwa graja???
10 minut, a my nie wyszliśmy ze swoej połowy. Mu tymczasem już 3-4 razy strzelał i 2 razy na prawdę Emi się musiał wykazać
Janek dzisiaj strata za strata
Maatsen do zmiany
Z taką grą to nawet nie do Ligi Europy. Przecież my nawet ze swojej połowy nie możemy wyjść, a oni ostrzeliwują bramkę Martineza.
Watkinsowi szkoda podawać Piłki nie umie przyjac albo go jakiś junior z MU przestawia. Rogers człapie, Asensio schowany. JAprdl nie na moje nerwy takie granie
Ja pierdole
No i się zesrało, jak mam patrzeć na 2 połowę gdymam alergie na Olsena ???
Byla cala 2 polowa, nawet jakby stracili tego gola…
Nie martw się Bruno. Ostatni raz. Olsen odchodzi. Martinez fajnie się pożegnał z Aston Villą. Tak nie za mądrze
Nie wiem czy wlaczac 2 polowe. Jestem wku… jak na crystal palace
w 10ciu idzie im lepiej
Zawsze szanowalem Everton, ale uj z tego juz…
Kur.a tnie mi, może ktoś napisać czy słusznie nie uznał ??
Brawo Maatsen
Ciezko powiedziec czy slusznie
W ogóle co wczesniej Pau sie zakrecil z pilka to dramat
Tak, na pare minut Malena, plują chłopu w twarz
Karny xD Digne przepraszamy…
Karny na Old Trafford to regua, ale jak gospodarze przegrywali
Panowie załamka, jeszcze jesli Emi zostanie to chyba 3 mecze nie zagra za bezposrednia czerwona xD
Dalismy doopy w 1 polowie cofajac sie gdy trzeba bylo atakowac
Celnosc podan katastrofalna
Absolutnie wszystko ulozylo sie pod nas. Nawet nie musieli strzelac bramek. Masakra
Kur.a jaki żal mam !!!! Remis by wystarczył !!!!
Całe szczęście że Nottingham punktu nie zdobył bo byłby całkiem dramat .
Chociaż i tak jest.
To co zrobił klaun z gwizdkiem, to był wielki skandal niezależnie od poziomu naszej gry. Ten wielbłąd prawdopodobnie kosztował klub dziesiatki milionów funtów. Tyle mam do powiedzenia
Kolejny sezon moze byc gorszy. Wymuszone sprzedaze, nowy bramkarz przy zalozeniu ze zostaje Emi rozpocznie lige, nowi zawodnicy bez LM mniej chetnie przyjda na VP. Ciezki okres sie szykuje
Jeśli odejdzie dajmy na to taki Leon i J.Ramsey to pół biedy, ale jeśli puszczą takiego Emiego I Bube to bieda !
Zwalanie winy na sędziego to troche słabe. Owszem zawalił, ale my w ciągu meczu walcząc o Ligę Mistrzów oddaliśmy JEDEN strzał na bramkę. MU w nastroju piknikowym 10. Villę czeka spora przebudowa. Emi juz się pożegnał. Olsen też odchodzi. Buba sprzedany, bo najwięcej punktów przyniesie do tych ferpleji finansowych. Leon się żegna. Tielemans jak dostanie ofertę z Ligi Mistrzów to odejdzie. Ramseya nikt nie weźmie, bo łamaga. Podobnie z Cashem. Mam nadzieję, że ktoś weźmie Konsę. Szkoda Dyni, ale chyba też wypychany z klubu. Kibicuję Watkinsowi, żeby spełnił się jego mokry sen o Arsenalu.
Na takim wku… ze juz 2 polowy malo co ogladalem. Powiem tak – w kazdym kluczowym meczu parodia obroncy – Pau sie nie popisuje. Maatsen to czasem ma dobry dzien, ale w defensywie slabiutko rowniez, Digne pod tym kątem duzo lepszy. Jak idzie Maatsen w akcji ofensywnej i schodzi do srodka aby sobie przelozyc na lewą, praktycznie sie zatrzymuje i wychodzi z tego zastawka w stylu Jaśka, a tym samym niweczy cala akcje to az mnie cofa.
Mati Pau – na pewno nie mają prawa grac w podstawie. Inna sprawa ze kolejny kluczowy mecz i znow w czapke, cofnac sie przed takim united zamiast grac swoje? Malen na kilka minut w takim meczu? Ja na miejscu chlopa to chyba bym zawijał zabawki. Bedzie wesolo na VP, brak LM to finansowa katastrofa.
Ja osobiscie widze to wszystko w czarnych barwach kolejne okno i kolejny sezon, LE rowniez nie ugramy.
Panowie, ale żeście naklepali w klawiaturę…..
To jest właśnie scenariusz którego się boję, ano taki że zaraz się okaże (chociaż mam nadzieję że nie) że nie mamy drużyny, trzeba kolejnych kilku lat żeby jå zbudować, a ten sezon przeznaczyć na owąż budowę..
Pełna zgoda z defensorami, Maatsen ofensywie jeszcze jako-tako, w obronie węgiel w piwnicy kwitnie ! J.Ramsey jeśli się ktoś zająknie że go chce , brać ile dają ! Olsen że odchodzi krzyż na drogę, nie wpuszczać na stadion nawet jako gościa,byłego gracza. Ale na Boga nie puszczać jednocześnie Emiego,Olka,Bube,Yurka, bo za chwilę nie będzie wyników i będziemy wołać Unai out. Czekam już co się będzie działo, czas pokaże.
Oczywiście, że zagraliśmy totalną kaszanę z MU i zasłużyliśmy na porażkę, ale w momencie jak piłka cudem nie wpadała do naszej bramki, a prawidłowo wpadła do bramki rywali co nie zostało uznane to nie wiem czy to slabe obwiniać sędziego. Co więcej jestem przekonany że nie przegralibysmy tego meczu.
No ale nic, tego już nie odwrocimy, tylko musimy się skupić na przyszłym sezonie. Co do naszych ruchów, nie widzę tego w tak czarnych barwach jak Wy. Jednak nasi włodarze co sezon pokazują, że znają się na tym biznesie i nie wierzę, że zrobimy tak obszerną wyprzedaż najlepszych grajków. Pamiętajmy, że większość piłkarzy ma ważne kontrakty i to nie oni decydują o tym czy zostaną sprzedani. A my jedynie musimy spełnić wymagania PSR do 30 czerwca. Spodziewam się, że odejdzie Emi, Leon, Barkley i zawodnicy, którzy nie łapią się na ławkę typu Kosta, Buendia itp. Z pewnością kupimy bramkarza, możliwe że ŚO również i myślę, że włodarze nas czymś jeszcze zaskoczą na plus. Czuję też, że wykupimy Asensio. Nie potrzebujemy gruntownej przebudowy i nie sądzę też , że ona nastąpi.