.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
PoMcLeishowe sprzątanie ? 3
Data: 15.05.2012 - 15:18 / Autor: Mr HoltEnd
Źródło:

Nie tylko McLeish pożegnał się w trybie natychmiastowym z posadą, ale również jego asystent Peter Grant. Odejście tych panów zostało oszacowane na 2 mln funtów. Proces "czyszczenia" zaplecza na razie na tym się zakończył, choć oprócz Granta powinno polecieć dwóch pozostałych zwolenników zatrudnienia i obrońców McLeisha, czyli szef medyczny dr Ian McGuiness i szef skautów Paul Montgomery. Oczywiście należy też pamiętać o wielkim sympatyku AMLa, czyli Paulu Faulknerze. To, że wspomniani panowie pozostają jeszcze na swoich stołkach jest prawdopodobnie spowodowane tylko tym, że Lerner nie chce kompletnie demolować kadry, pozostawiając decyzję w tej sprawie nowemu managerowi.

 

Drugą nierozwiązaną wciąż sprawą jest kwestia, co zrobić z rozpoczętym już przez AMLa procesem rekrutacji trenera bramkarzy Terry'ego Gennoe i specjalisty od fitnessu Adrianem Lambem.
Sytuacja klubu jest w istocie dużo trudniejsza niż może się to wydawać. Dotyczy to zarówno konieczności przemodelowania składu w wyniku odchodzenia zawodników, konieczności podpisania nowych kontraktów i przymiarki do niezbędnych transferów, ale też w wyniku trzeciego pod rząd konfigurowania kadry szkoleniowej.

 

Nadal trwają spekulacje na temat trenera. Zarząd jest zdecydowany szybko tę kwestię rozstrzygnąć, choć żaden termin nie padł. Z drugiej strony, jak stwierdził Faulkner, działania w tym względzie będą rozważne, a wybór ma być długofalowy. Oby wreszcie....

Aktualności na temat: Sztab szkoleniowy;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: lepiej, 15 maja 2012; 22:09
Koszulki to dogadał John Greening. Nie wiem na ile maczał w tym palce Faulner. Zreszta tak do końca nie wiadomo za co jest odpowiedzialny. Chyba za całokształt, a umowy sponsorskie faktycznie OK, ale zatrudniając McLeisha mocno spaprał markę Villi, a wcześniej folgując O'Neillowi sam wpędził klub w spore długi.
offline
Dodał: VTID, 15 maja 2012; 20:50
Faulkner pod wzgledem biznesowym odniosl sukces. Umowy z Gentingiem czy Macronem sa rewelacyjne (przy okazji, widzieliscie koszulki Nike Arsenalu, MU czy Evertonu na nowy sezon - jaki syf), a do tego dochodzi wiele innych dokonan, o ktorych sie nie trabi, ale ktore przynosza ekstra dochod dla AV. Jego znajomosc futbolu natomiast jest zerowa i byc moze dlatego klub chce wprowadzic dyrektora ds. sportu, ale czy to wypali?
Na marginesie, asystent Peter Grant byl znienawidzony przez pilkarzy. Co do trenera bramkarzy to ja poprosze Dowhania z Legii ;)
offline
Dodał: thomason, 15 maja 2012; 17:54
Rudy tez mialbyc na lata i dobrze, ze stalo sie jak sie stalo
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone