Newcastle chce wypożyczyć Davisa
Newcastle United chce wypożyczyć defensora Aston Villi Birmingham Curtisa Davisa. Zarząd Newcastle nie chce podpisać kontraktu z Davisem na stałe.
Działacze Srok chcą wzmocnić wszystkie formacje po powrocie do najwyższej klasy rozrywkowej.
25-letni Curtis Davis jest jednym z kilku graczy, których chce sprzedać Martin ONeil, aby móc wzmocnić inne formacje. Wypożyczenie do Newcastle United jest więc mało prawdopodobne.
Davis do Aston Villi przyszedł dwa lata temu za dziesięc milionów funtów. Teraz podobną cenę za zawodnika chcą wyłożyć działacze Tottenhamu Hotspur.








Odpada, jeśli ma odejść to tylko za kaske.
jak dla mnie to by było skoda go sprzedawać bo dobrze grał jak dostawał okazje lepiej żeby poszedł na kilka miesięcy i sobie pograł.
Znając życie to gdzieś go sprzedamy – tam Curtis stanie się ważnym elementem nowej drużyny i będziemy pluć sobie w brodę, że go nie zatrzymaliśmy