.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Zmiany w systemie scoutingu 1
Data: 29.06.2012 - 16:00 / Autor: Mr HoltEnd
Źródło:

Zmiany na Villa Park są i będą kontynuowane. To hasło przewodnie Lamberta, któremu wtórują Lerner z Faulknerem, a konsekwencją jest prawdziwa rewolucja personalna, jakiej na Villa Park dawno nie było. Odchodzą i przychodzą nowi członkowie sztabu szkoleniowego i zawodnicy, ale też znaczącej zmianie ma ulec system scoutingu. Szef scoutingu Paul Montgomery oraz jego współpracownicy Glenn Roeder, odpowiedzialny za pozyskiwanie zawodników z grupy seniorów oraz Artuurr Numan szykują się do rozstania z Aston Villą.

 

Taką decyzję podjął Lambert, który wskazał już swoje potencjalne cele transferowe i teraz chce, żeby zajęli się ich realizacją wskazani przez niego ludzie. Generalnym celem Szkota jest oczywiście stworzenie nowej sieci scoutingu, choć na bazie już istniejącej infrastruktury i zespołu. Montgomery i Numan zostali sprowadzeni na Villa Park przez McLeisha, a Roeder, który wcześniej pracował dla Newcastle i WHU przybył za rządów Houllier. Z kolei Montgomery pracował dla AMLa jeszcze w SHA, a Holendra Numana Szkot znał jeszcze z czasów kariery szkoleniowej w Rangersach.

 

Na planowanym na czwartek 5 lipca pierwszym treningu AV Lambert ma w planach przedstawienie nowych członków zespołu scoutów: Iana Culverhouse’a i Gary’ego Karsa. Culverhous był asystentem Lamberta w Norwich, a Kars (o którego przyjściu na Villa Park wcześniej było głośno) szefem operacji piłkarskich.

 

Jak do tej pory „lista życzeń” transferowych Lamberta, jak też zmiany, których dokonuje w sztabie szkoleniowym i wśród scoutów spotykają się z bezdyskusyjną akceptacją zarządu. Niewątpliwie wprowadzane zmiany były przedmiotem negocjacji i warunkiem przyjęcia posady przez Paula Lamberta.

Aktualności na temat: Sztab szkoleniowy;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: Dombek, 1 lipca 2012; 12:00
Super, totalne zmiany są nam potrzebne
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone