.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Zimowe wzmocnienia wg Houlliera 14
Data: 29.12.2010 - 12:17 / Autor: lepiej
Źródło:

Choć posada menedżera sie chwieje to póki co Gerard Houllier szuka wzmocnień dla drużyny. Gueida Fofana przechodzi badania medyczne. To 19-letni kapitan młodzieżówki francuskiej. Gra jako defensywny pomocnik w Le Havre. Petrow, NRC, Hogg i nawet Clark będą mieć teraz kolejnego rywala do miejsca w składzie. Chyba chodzi o zastąpienie Sidwella. Co prawda Fofana jest uznawany za jeden z większych talentów młodzieżówki francuskiej, która latem zdobyła mistrzostwo Europy to jednak pozostaje pytanie czy to faktycznie zakup pierwszej potrzeby. Zwłaszcza, że zapowiadano wzmocnienia 1-2 zawodnikami.

Na testach jest napastnik Colorado Rapids Omar Cummings. 28-letni Jamajczyk strzelił 5 bramek w 20 meczach reprezentacji kraju. Do Villi miałby trafić na półroczne wypożyczenie.

 

Aktualności na temat:

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: Spotler, 30 grudnia 2010; 19:43
z tego co wyczytałem to jamajka boy ma byc na zasadzie tego co przed rokiem everton zrobił z donovanem czyli wypozyczenie do marca i wraca do MLS, dla nas 3 miechy mamy zawodnika w kadrze, a dla niego lepsze przygotowanie do sezonu
offline
Dodał: klocek, 30 grudnia 2010; 16:53
panowie jedna zasadnicza rzecz,przeciez okienko jeszcze sie nawet nie otwarlo
ci dwaj wymienieni to moze byc tylko poczatek,zreszta jamajka jest tylko z opcja wypozyczenia
a my tu piszemy jakby to byly pierwsze i ostatnie zakupy w styczniu.....cierpliwosci:D
offline
Dodał: gueida, 30 grudnia 2010; 16:25
dokładnie, nie trzeba lidera który pociągnie villę za uszy w gorszej chwili, tylko wyrównanej, szerszej kadry. i to będzie. fofana niech tylko przywyknie do prem i ma miejsce w pierwszym. a będzie się tylko rozwijał. naprawdę b.dobry transfer.
poza tym są oferty po r.weidenfellera, d.wheatera i b.safariego. a dużym transferem ma być j,makoun i jakiś napastnik jeżeli za tą czwórkę wynegocjuję się odpowiednio niskie ceny.
offline
Dodał: mypumas, 30 grudnia 2010; 15:59
Problemem jest także brak zmienników, Agbonlahor ledwo leczy kontuzję i już ma zacząć grać całe mecze i strzelać najlepiej w każdym bramkę....., w dodatku teraz gra z przodu sam bo Ash kontuzjiwany to kto ma strzelać...? Rekonwalescent na którego barkach spoczywa wszystko... to tak jakby Van Persie miał co mecz teraz bramkę strzelić, a jakoś tego nie robi mimo iż ma większe wsparcie niż agbon. U nas jak nie ma jednego z trójki Ash, Downing, Agbonlahor to juz jest problem a np w Arsenalu, Totenhamie itd jest po 4-5 zmienników na poziomie. Panowie rok temu ktoś słyszał o Herdzie?? Problem od kilkui lat jest ten sam wąska kadra.... nie problemem jest to że jesteśmy tak nisko w tym sezonie.... ogromną zasługą i szczęściem było to że w poprzednich byliśmy wyżej!! Niestety bilans szczęścia został wyczerpany i teraz dopiero co poniektórym otworzyły się oczy... wg mnie żadna w tym wina GH.... może poza konfliktem z graczami ale to jest ich praca, a jakoś tylko kilku "gwiazdorów" narzeka a jakoś np Ash nic nie mówi wiec wg mnie wylot...
offline
Dodał: Bruno., 30 grudnia 2010; 15:40
Klocek- masz sporo racji, tylko NIESTETY zawsze jest tak że za wyniki odpowiada trener [menager].
Gdy został menagerem cieszyłem się, nie dlatego że to właśnie GH, tylko dlatego że po zawirowaniach [ucieczka mon, MacD. niezdecydowany] nastąpi jakaś stabilizacja. Przyszedł do zespołu i po bodaj miesiącu wypowiadał się że potrzeba klasowych zawodników. Teraz okienko u progu i zamiast kibice powinni słyszeć o jakims głośnym nazwisku [np. Cisse. C.Cole] słyszymy o jakimś mało znanym Francuzie, nie twierdze że on nie przyda się. Tylko że potrzeba zawodnika[ków] którzy pociągną gre, do wsparcia w ofenzywie Asha,Gabbyego.


Inną sprawą jest to że zespół, prawie niezmieniony[brak Milnera] zapomniał jak wygrywać, ta plaga kontuzji.... Nie wszyscy chcą umierać za GH, i fakt takie grajki powinni odejść, tylko skończy się pewnie tak że tacy Ireland, Carew odejdą, GH i tak nie grając nimi nie będzie miał wyników i pewnie też odejdzie,tylko kiedy.
Następną sprawą jest to : kto z dobrych zawodników będzie chciał przyjść do klubu z dołu tabeli....? Możemy ich skusić zarobkami, tylko czy Lerner na to pójdzie, jeśli zawadzają mu kontrakty Irelanda,Sidwella. Przecież jeśli ktoś przyjdzie też nie ma pewności że będzie grał w wyjściowym składzie.
offline
Dodał: klocek, 30 grudnia 2010; 14:33
Sikor - a dlaczego chcesz winic GH za to co stalo sie z zespolem?przeciez wczesniej bylo to samo gowno,zarowno w sparingach z monem jak i w sezonie z bigmackiem.
jezeli ktos myslal,ze przyjdzie GH machnie czarodziejska rozdzka i nagle zaczniemy grac to sorry,ale nie ta bajka
popatrzcie na naszych pilkarzy i porownajcie ich forme z tego sezonu do chocby poprzedniego.....i tej formy nie ma od momentu objecia druzyny przez GH ale od samego poczatku powtarzam
z obecnych graczy tylko Downing prezentuje wysoki poziom,reszta lacznie z Ashem to cienie zawodnikow,ze juz o obroncach Dunne i Collins i Young nie wspomne,bo wkreca ich z ziemie kazdy jak chce!!!!
a napastnicy???? smiejecie sie z jamajczyka,koles strzelil w tym sezonie 14 bramek,no ok,MLS nie jest tak mocna jak premiership ale premiership to nie tylko mocne MAn UTd,City,Arsenal,Chelsea ale tez slabsze zespoly,ktore napewno nie zdominowalyby MLS a z nimi tez sobie nie radzimy,a przede wszystkim z nimi
14 bramek to 3/4 dorobku calego naszego zespolu.....

najlepiej zawsze zwalic wine na trenera,ktory jeszcze w dodatku przychodzi na zgliszcza jakim jest obecnie Villa Park,ma do dyspozycji taka kadre jaka jest i ma zrobic z tego Barcelone
panowie,pamietacie Spurs? byli w jeszcze wiekszym bagnie,przyszedl Harry i pierwszy sezon tylko zapewnil utrzymanie a dopiero potem zrobil kompletne przemeblowanie skladu na swoja koncepcje i teraz graja w LM,ale na to trzeba czasu!!!!!
i cierpliwosci....
offline
Dodał: mypumas, 30 grudnia 2010; 12:06
Dodatkowo Bassong do PSG podobno... Bentley do Birmingham za 8 mln. Znalazłem też, że Ash do Live za 14 mln + Kyrgiakos - oby to były tylko plotki.
offline
Dodał: mypumas, 30 grudnia 2010; 11:56
800 tys to nie dużo także transfer tego młodziaka jak najbardziej na + bo chyba gorszy od Dunnea nie jest;p co do reszty .... tragedia... podobno Totenham chce sprzedać Krajncara pewnie pójdzie gdzieś za 6-8 mln a to niezły zawodnik. To samo Jenas z Toten byłby sporym wzmocnieniem a pewnie niedrogi.
offline
Dodał: Sikor, 30 grudnia 2010; 11:28
Te wzmocnienia to jakaś żenada. Niby ten kapitan młodzieżówki ok, ale do Liverpoolu GH też sprowadzał Le Talleców i za dobrze na tym nie wyszedł. Jamajczyka nawet nie skomentuję, bo mamy rozmawiać o wzmocnieniach. Myślę, że w obecnym okienku powinniśmy wystawić na listę transferową samego Gerarda, który przez pół roku (myślę, że można śmiało przypisać mu ponad połowę winy za to) zrobił z AV drużynę walczącą o utrzymanie.
offline
Dodał: bulas, 30 grudnia 2010; 11:02
kapitan francuskiej młodzieżówki to dobry zakup,oprócz normalnych wzmocnień
offline
Dodał: Prymus, 29 grudnia 2010; 22:07
Ja już nie rozumiem tego trenera;/ Klubowi przydałyby się prawdziwe wzmocnienia a nie jakiś młokos i JAMAJCA BOJ;/ no weżcie przestańcie;/. Najlepiej na nowy rok przydalby się nowy trener!!!!
offline
Dodał: Bruno., 29 grudnia 2010; 16:57
Może on będzie kupował tak jak pół roku temu mon.

Następny goguś który przed miesiącem pieprzy że potrzeba nam napastnika, pomocnika, a tu coś zaczyna się gadać o 19 letnim Francuzie.
Przy calym szacunku dla niego, ale po pierwsze- kto to jest? ręka do góry kto o nim słyszał. Po drugie- ide o zakład że nie jest on w stanie pociągnąć gry, nawet jeśli samego Petrova [he he] kopnęłaby super forma.
Nie będe tu pisał- potrzeba nam napastnika [ków], obrońcow bo ile to można pisać? Wszyscy to wiedzą oprócz......? GH ?
offline
Dodał: treviss, 29 grudnia 2010; 16:34
hahah!
to faktycznie poprawiamy jakość!
offline
Dodał: nobody_, 29 grudnia 2010; 15:04
To kurna transfery prześliczne :)