.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Twórz z nami serwis i zgarniaj za to pieniądze! 16
Data: 14.03.2011 - 15:13 / Autor: Kuba
Źródło: własne

Czegoś takiego na naszej stronie jeszcze nie było! Teraz za współtworzenie z nami AstonVilla.com.pl masz szansę otrzymać pieniądze, które możesz wykorzystać do zakupu wybranych przez siebie gadżetów w naszym zaprzyjaźnionym sklepie!

Każdy z Was pomyśli zapewne "To niemożliwe, w obecnych czasach nie ma nic za darmo!", macie racje, aczkolwiek od nas możecie dostać pieniądze w zamian za naprawdę niewielki wysiłek!

Przejdźmy zatem do sedna sprawy, nasz projekt pt. "Twórz z nami serwis i zgarniaj za to pieniądze!" daje Wam możliwość zarobienia pieniędzy, które następnie możecie wykorzystać na zakup artykułów w sklepie 4fanatic.com.

W ciągu jednego miesiąca do zgarnięcia jest aż 25 zł, a otrzyma je osoba która w ciągu miesiąca uzyska najwięcej punktów redaktorskich za dodane aktualności.

Osoba biorąca udział w naszym projekcie otrzymuje jeden punkt za jedną dodaną wiadomość, która odpowiada ustalonym poniżej wymogom. Tabela z wynikami będzie znajdowała się na stronie głównej, a jej aktualizacja będzie prowadzona pod koniec każdego tygodnia. Na koniec miesiąca podana zostanie klasyfikacji końcowa w formie newsa.

Start projektu zaplanowaliśmy na 1. kwietnia, a już od teraz macie możliwość zapisania się do niego. Każda osoba uczestnicząca w "Twórz z nami serwis i zgarniaj za to pieniądze!" otrzyma specjalną rangę konta, która pozwoli na dodawanie i modyfikowanie aktualności, oraz wgrywanie obrazków na potrzeby własnych aktualności.

Jakie wymogi musi spełniać news, aby otrzymać za niego punkt:

- Minimum 100 słów
- Poprawność gramatyczna i stylistyczna
- Źródło (Tylko nazwa, np. Przegląd Sportowy, Goal.com, itd.)

1. Czy można zgłosić się np. od maja, a nie od kwietnia?

- Tak. Zapisy prowadzone są na każdy miesiąc osobno, a osoby które brały udział np. w kwietniu i chciałyby brać go również w maju, muszą potwierdzić swój udział poprzez wysłanie wiadomości do administratora (Kuba).

2. Startując od np. maja mam mniejsze szanse, niż osoby które udział rozpoczęły wcześniej?

- Nie. Ranking prowadzony jest tylko w danym miesiącu. Wraz z rozpoczęciem nowego miesiąca ranking jest zerowany i każdy ma takie same szanse na starcie.

3. Czy zapisać się można także w trakcie trwania danego miesiąca?

- Oczywiście. Szansę na wygranie ma nawet ta osoba, która swój udział zgłosiła kilka dni przed zakończeniem miesiąca, jeżeli oczywiście doda więcej aktualności niż obecnie liderujący użytkownik.

4. Co z tymi, którzy dodają aktualności regularnie, a przez kilka dni nie mogą ich dodać? Mają przegrać z osobą która w np. 2. dni doda ich tyle, co inna w 30. dni?

- Szansę na zwycięstwo ma każdy. Jednakże aby zachęcić naszych użytkowników do regularności wprowadzony został także współczynnik ilości dni do ilości dodanych aktualności. Nie ma to oczywiście wpływu na to kto zwycięży na koniec miesiąca, ale osoba która wygra w danym okresie i uzyska najlepszy współczynnik, otrzyma od nas bonusową kwotę.

5. Na czym polega ten współczynnik?

- Współczynnik jest to wartość, która jest wynikiem dzielenia ilości dni danego miesiąca przez ilość dodanych aktualności w tym okresie. Np. osoba która dodała 15. aktualności w 30. dni ma współczynnik o wartości 2. Bonus otrzymuje osoba z najniższym współczynnikiem.

6. Wygrałem/am raz, mam do dyspozycji 25 zł, ale nie jest to odpowiednia suma na przedmiot który wcześniej sobie upatrzyłem/am.

- Szansę na wygraną w danym miesiącu są równe, jednakże wiadomo, że czasami brak czasu może być przyczyną porażki. NIC STRACONEGO! Twoje pieniądze nie przepadają, a Ty możesz dopłacić brakującą kwotę i zyskać swój wymarzony gadżet.

7. Jak wygląda rozliczenie w konkursie?

- Po każdym miesiącu użytkownik może już dysponować swoimi pieniędzmi. Pieniądze oczywiście nie przepadają, jeżeli nie zostanę wykorzystane od razu. Istnieje możliwość "zbierania" aż do momentu, kiedy osiągnie się kwotę na upragniony przedmiot w sklepie 4fanatic.com.

8. Czy jeden drobny błąd we wiadomości uniemożliwia mi już zdobycie punktu za nią?

- Absolutnie nie. Wiadomo, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, a błędy zdarzają się każdemu. Każdy użytkownik biorący udział w naszym konkursie ma możliwość edycji własnej wiadomości. Nie znaczy to jednak, że przyznawać będziemy punkty za informacje, w której nagminnie łamane są zasady ortografii itd.

9. Bardzo chciałbym wziąć udział w konkursie, jednakże nie umiem zmniejszyć i dodać obrazka, czy to przekreśla moje szanse na zwycięstwo?

- Nie. W aktualnościach liczy się przede wszystkim treść, jeżeli masz problemy z dodawaniem obrazków, to odpuść je, zostaną dodane przez administracje.

10. Czy są jakieś kary przewidziane w konkursie?

- Owszem. Użytkownik który dopuścił się skopiowania wiadomości z innej strony, zostanie ukarany ostrzeżeniem pisemnym. Jeżeli sytuacja ta będzie się powtarzać, za każdą dodaną wiadomość, która jest przekopiowana z innej strony uczestnik zostanie ukarany jednym punktem ujemnym.

 

11. Czy w przeciągu kilku dni mogą się pojawić newsy o takiej samej tematyce?

 

- Nie. Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy. Jeżeli ktoś ubiegł Cie i dodał newsa przed Tobą, niestety musisz odpuścić sobie jego dodanie na stronę.

 

12. Czy temat może być podobny, ale szczegóły dość mocno różniące się?

 

- Tak. Przykład: News dotyczy możliwości przejścia Ashleya Younga do Manchesteru United. Pierwszy z nich informuje o przejściu za kwotę 20 mln funtów, natomiast drugi zawiera informację, że transfer wynosi 15 mln i jakiś zawodnik.

 

13. Czy są kary za dublowanie newsów?

 

- Dopuszczalny jest jeden błąd. Jeżeli po jednym błędzie ponownie pojawi się news bliźniaczy do innego, zostanie on skasowany a użytkownik nie otrzyma za niego punktu. Jeżeli ta sytuacja będzie się powtarzać, użytkownik może zostać ukarany punktami ujemnymi.

 

Ostatnia aktualizacja pytań: 18. marca 2011

 

Czekamy na Wasze pytania w komentarzach! Lista będzie stale wzbogacana.

 

Runda #1 rusza 1.kwietnia i potrwa do 30. kwietnia włącznie - zgłoszenia proszę kierować do mnie poprzez prywatną wiadomość.

Aktualności na temat: Strona;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: pitercfc30, 11 maja 2011; 19:16
Ja chętnie zapisałbym się do tego projektu.
offline
Dodał: Kuba, 17 marca 2011; 12:18
Tu nie chodzi głównie o klikalność, tylko żeby strona żyła, a jak ma żyć, skoro nie będzie na niej newsów? Ja i Spotler mamy własne życie i nie zawsze jest czas aby coś dodać. A chodzi o regularność dodawania, ale szukaliśmy wiele razy i nie znaleźlismy takiej osoby na stałe. Jak widać bez pieniędzy nie ma co liczyć, a takie udaje się uzyskać dzięki współpracy z 4fanatic.
Ja nie twierdzę, że Ty czy ktoś inny nie dodaje, cieszymy się z tego, bo Wy to robicie dla innych kibiców, podobnie jak i my. Jesteśmy Tobie jak i paru innym osobom bardzo wdzięczni za pomoc, chcemy Wam to jakoś wynagrodzić na tyle ile możemy, to jeszcze są pretensje o to... I jak tu wszystkim dogodzić?

A czy ktoś robi to dla frajdy czy nie, to inna sprawa, przy okazji może sobie zarobić na jakieś gadżety, no ale zmuszać nikogo nie będziemy.

Co do klikalności - może dla Ciebie jest ona nie ważna, ale dla nas owszem jest. Za coś trzeba stronę utrzymać, a za co jak nie będzie bannerów innych stron u nas?

Jeżeli chcesz o tym pogadać, to zapraszam na pw, bo tutaj nie jest miejsce do tego.
offline
Dodał: lepiej, 17 marca 2011; 07:51
OK, czyli chodzi o klikalność.
Mam nadzieję, że może co poniektórzy zauwazyli, że nie podrzucałem byle czego.

Newsy z oficjalki? hehehe dobre sobie.

Ja do zabawy się nie przyłączę. Robię co robię dla frajdy. Po południu mały eksperyment.
offline
Dodał: Kuba, 16 marca 2011; 20:07
Lepiej - wcześniej nie mieliśmy żadnych nagród ani pieniędzy żeby coś zaoferować, teraz wszystko co dostajemy od 4fanatic idzie dla redaktorów.

A co do newsów, to chyba oczywiste, że kto pierwszy ten lepszy? Nie może być dwóch tych samych newsów, bo jest to bez sensu. Poza tym jest tyle stron, skąd można brać newsy, że naprawdę nie ma co narzekać, no chyba, że ktoś chce dodawać tylko spekulacje trzy zdaniowe.
Co do przykładu to nie jest dubel, gdyż news temat ma podobny, ale jego szczegóły są już inne (w tym przypadku inna cena i plus Beye).

Poza tym nikt Wam nie narzuca z jakich stron macie brać newsy, jak Ci przeszkadza angielski chłam, no to nie bierz od nich newsów i po kłopocie, oficjalka ma ich całkiem dobrą ilość, no chyba, że to też chłam:)
offline
Dodał: lepiej, 16 marca 2011; 17:14
wymogi to powinny być doprecyzowane, żeby nie było chłamu. 70 wyrazów to nie jest dużo, no i co z wpisami dublującymi się? Zwłaszcza ploty transferowe to dublują się w mediach co kilka dni. Czy jak ktoś napisze w środę, że Cisse przyjdzie za 10 baniek, a drugi napisze w piątek, że Cisse przyjdzie za 5 baniek plus Beye to to jest dubel czy nie?

Poza tym w mediach angielskich pojawia się mnóstwo chłamu, czy w ten sposób chcecie podnosić atrakcyjność strony?
offline
Dodał: lepiej, 16 marca 2011; 16:59
No ładnie, a ja tu niemal w pojedynkę się morduję, a gdy sezon się kończy to dopiero konkursy ogłaszacie
offline
Dodał: Kuba, 15 marca 2011; 20:19
Jeżeli będziesz dodawał te wiadomości na stronie to oczywiście, będziesz chyba nawet faworytem :P
offline
Dodał: klocek, 15 marca 2011; 20:12
hmmm,czy moge zglosic do konkursu swoj dzial na forum? :D
offline
Dodał: Kuba, 15 marca 2011; 19:20
To nie jest szukanie kibiców, bo nie ma wymogu bycia kibicem Aston Villi aby brać w tym udział. Celem tego projektu jest rozwój strony poprzez dodawanie wiadomości, a nie tylko promocja klubu :)
offline
Dodał: Bruno., 15 marca 2011; 18:52
Pomysł dobry, tylko czy te news'y nie będą sie dublowały, bo ludzie będą chcieli łapać pkt. ,czy nie przybędzie "farbowanych kibiców" AV ?
Tego pewnie się nie dowiemy.
Wreszcie [może] doczekamy się wiadomosci z gier rezerw i academy AV, sklady, zdobywcy bramek, bo na oficjalnej jest to jakoś mało przejrzyscie napisane, no i.... j.angielski.

Sam nie bedę brał w tym udziału, przed kompem zasiadam popoludniami, wieczorami- tak mi czas pozwala, ale troche to wyglada jak szukanie użytkowników,kibiców "na siłe". No ale pewnie zrzędze jak stary dziad i nie znam się na promocjach.
offline
Dodał: Kuba, 15 marca 2011; 08:12
To nie jest ranking na komentarze/posty a na newsy, tak więc chyba lepiej jak jest dużo do czytania?:) A po to jest wymóg ilości słów, aby nie były to wiadomości po jednym zdaniu:)
offline
Dodał: Sachar93, 15 marca 2011; 08:10
Szczerze to moim zdaniem zacznie się nabijanie postów na siłę ale zobaczymy :P
offline
Dodał: treviss, 14 marca 2011; 23:35
good idea!
offline
Dodał: Kuba, 14 marca 2011; 21:32
Pamiętajcie, że pieniądze możecie przeznaczyć na gadżety dowolnego klubu, nie musi to być Aston Villa :)
offline
Dodał: The Villans, 14 marca 2011; 21:16
Zgadzam się to świetny pomysł zgłoszę się, bardzo chciałbym mieć szalik mojego ulubionego klubu Aston Villi.
offline
Dodał: Kris, 14 marca 2011; 20:29
Bardzo dobry pomysł, pozwoli to ożywić stronkę.
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone