.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Transfery, transfery 33
Data: 23.05.2024 - 17:38 / Autor: lepiej
Źródło:

Zapowiada się szalone lato.

 

Mam nadzieję, ze nikt nie wpadnie na pomysł dalej marnować czas na Zaniolo. Lenglet swoje w rotacji zrobił Nie mam pretensji, ale też niech szuka szczęście gdzie indziej.

Do odpalenia Chambers i Dendonker. Odziwo najgłośniej o wystawionym na sprzedaż Diego Carlosie. Diegooo, Diegooo. Mam sympatię, ale wątpię by go satysfakcjonała pozycja głębokiej rezerwy. Powodzenia np we Włoszech czy w Hiszpanii gdzie może znowu być solidnym filarem.

 

Ollie Watkins? Czy utrzymamy? Oby. Mówię to ja, który bez żalu pożegnałby Watkinsa rok temu. Teraz mam nadzieję, że żaden Arsenal czy United go nie wyciągnie.

 

Jhon Duran, ktorego chce Chelsea. Myślę,że za 70-80 baniek moglibyśmy puścić. Kumpel mi podrzucił takie porównanie, ze ten Duran Duran to taki trochę Balotelli. Zakręcony dzieciak. Ma talent, warunki, ale w głowie bałagan. Ma potencjał na wielkie granie i może za rok, dwa wyciagiemy te 70-80 baniek, ale może też skończyć jak Wes.

 

Douglas Luiz - jeszcze znajdą się chętni? Prooossiiimyyy

 

Lukasie Digne cała Arabia czeka na twoje wrzutki i wspaniałą grę. Ja czekam na to, że uwolnisz wielką tygodniówkę i pójdziesz gwiazdorzyć gdzie indziej.

 

Leon Bailey w Liverpoolu. Że co? No mam zgryz. Potrafił rozruszać naszą grę, ale mam wrażenie, że jest dość ograniczony. Zejście na lewa jest tak czytelne, ze go nawet rywale z Nottingham czy Luton stopowali. Potrafi zniknąć na długo w meczu. W obronie pojawia się z przypadku. Nie wierzę, że powtórzy tak dobry sezon, a oznaki sodówy miał od początku. Jakby dali duuuo to chyba nie płakałbym.

 

Kogo kupujemy?Lewego obrońcę. Araujo? Na razie to go bardziej Chelsea kupuje, więc my chyba tak dla zgrywu. Chyba, że to jakiś transfer wiązany. Zostawcie Araujo to wam w promocyjnej cenie sprzedamy Cucurelle. Liga Mistrzów to chyba za mało, zeby ściągnąć gościa z Barcelony, a jak ma przyjść Cucurella to może niech lepiej zostanie Digne. Na pewno będzie taniej, a piłkarsko też nie gorzej. No chyba, ze to wszystko zadymka przed ściągnięciem Marcosa Acuny. Rok temu się nie udało, ale Unai nadal wierzy w 32 letniego Argentyńczyka

 

Chelsea próbuje też wypchnąć Gallaghera i wciska go komu może. W tym nam. Szanuję za waleczność i zdrowie. Ma też jakotakie umiejętności. Świetny deal zrobiła Chelsea zostawiają jego, a sprzedając Mounta. Jednak gdzie go mielibyśmy upchać i nie jest to nasza pierwsza potrzeba, a zwłaszcza za takie pieniądze (50 mln) Chyba, ze jakaś wymiana za Luiza. Wtedy wiadomo, że ja biorę w ciemno, hehe.

 

Na prawą stronę też szukamy. Cały czas szukamy Frimponga co by znaczyło, że Unai jednak chce znowu bawić się w 3 stoperów plus 2 wahadłowych z czego kontuzje go zmusiły zrezygnowac. Wtedy potrzeba do środka jakiegoś szybkiego obrońcę, bo ani Konsa, a tym bardziej Paua nie nadążają. Mings czy Carlos ani tyle.

 

W środku pola nie mamy ani pół Iniesty czy Xaviego, więc przy szklanym Bubie pasuje jakiś duży skurczybyk. Na to zapotrzebowanie nie jest odpowiedzią Ross Barkley, który ponoć jest mocno przymierzany. Dla mnie ruch nie taki głupi jeśli Anglik przyjmie rolę Zaniolo czyli rezerwisty. JJ ma zmarnowany sezon. Wielki talent jeszcze nie miał okazji się wykazać i wątpię, żeby się wykazał, bo wyglada, że ze zdrowiem nie za dobrze. Dzięki temu zabłysnał Morgan Rogers, a pod okiem doświadczonego i technicznie dobrze ułożonego Barkleya mógłby się fajnie dalej rozwijać.

 

A mimo to poszukiwany jest ktoś do ataku na lewą stronę. Dziwne, ze nie był w ogóle próbowany do powrotu na tą pozycję Leon, ale może dlatego, ze na lewej stronie nie mamy obrońcy i dwóch leniwych defensywnie zawodników na jednej stronie to katastrofa. Gdy jeszcze dorzucimy zabezpieczenie w postaci Luiza to w sumie otwiera się autostrada do naszej bramki.

 

Jeszcze się maj nie skończył, a już jest sporo szumu. Kluby chcą najwazniejsze ruchy zrobić przed Euro, ale prawdziwa karuzela zaczie się po.

 

Aktualności na temat: Główne newsy;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: thomason, 13 czerwca 2024; 20:44
Rzekomo City ma 20% od transferu DL wiec te 20 mln w gotowce nie wyglada glupio.

Duran - deal wydarzy sie jak pojdzie do nas jakis pilkarz, a teraz Gallagher nie chce takiego ruchu.

Niech AV bierze Maatsena tego co w Dortmundzie byl teraz. Wymiatal w LM
offline
Dodał: thomason, 12 czerwca 2024; 23:19
Mnie nie dziwi ruch Juve bo to wlasnie Motta wymyslil Luiza w Juve, tak samo jak Fonesca wypatrzyl Casha w dwumeczu z AV i chce Matiego
offline
Dodał: PIT84, 12 czerwca 2024; 20:51
AC Milan prowadzi rozmowy na temat kupna M. Cash, jak będą solidne pieniądze to niech kupują.
offline
Dodał: lepiej, 12 czerwca 2024; 20:50
Duran miałby odejść za 30-40 mln. Ponoć przebiera nóżkami. Sprzedać.
Luiz prawie dogadany z Juve. Dziwne, bo dzisiaj dopiero zatrudnili nowego menago. Juve nie ma kasy, więc chce wypchnąć odpady. Weston McKennie jest odpadem, bo nie chce przedłużyć umowy, która kończy się za rok. Unai od roku o niego zabiegał. No to brać i wysłać laurkę z podziękowaniem dla Luiza.
Milan chce Matiego, a my wywaliliśmy cenę 30 baniek. Szaleństwo. Puściłbym za połowe, ale ponoć Unai nie kwapi się ze sprzedażą. OOooo
Dynię nikt nie chce, bo za drogi w utrzymaniu. podobnie z Dendo. Dzięki Purslow ze Stefkiem
offline
Dodał: thomason, 12 czerwca 2024; 19:14
Cou rozwiazal kontrakt
offline
Dodał: thomason, 11 czerwca 2024; 18:24
Jeszcze zatesknimy za srodkiem pola z Luizem i Kamara. Typowy wloski klub wydymal Angoli. No coz. Trzeba isc dalej
offline
Dodał: thomason, 11 czerwca 2024; 18:22
Nie jestem przekonany. Dla nas to slaby deal sportowo. O ile Iling moze byc obiecujacy to Amerykaniec 2 polki nizej.

Masterclass Monchiego. Chlop co zastąpił Alissona Olsenem
offline
Dodał: lepiej, 11 czerwca 2024; 17:50
Z Juve to może taka wymiana wiązana. Najpierw do końca czerwca oni wezmą Luiza i uratują nam tyłki przed ewentualnymi karami FA, a potem my się zrewanzujemy i w lipcu odkupimy szrot z Juve
Arsenal badał temat, ale jak usłyszał 50 mln za Luiza to chyba wymiękli albo czekają na przecenę bo Villa z nożem na gardle.
Takczysiak to na razie posucha, bo budżet niezbilansowany i ploty ucichły. Czekam na wytransferowanie Luiza. Gdziekolwiek. Na pewno zyskamy:)
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 11 czerwca 2024; 11:31
Coraz lepiej...jak dalej tak będzie szło to wepchną nam cały szrot i wieczne talenty, a do Luiza jeszcze dopłacimy...
offline
Dodał: thomason, 11 czerwca 2024; 10:50
Juventus chce dac 20 mln + McKennie i Iling Junior
offline
Dodał: thomason, 11 czerwca 2024; 10:48
Ponoc taka byla umowa z Szablami rok temu ze Archer wraca.

Emi kuszony przez Arabow jakby nie udalo im sie sciagnac Edersona, Digne na liscie Romy, wciaz jest grzany ten Juventus w kontekscie Luiza ale ponoc Arsenal wchodzi do gry
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 11 czerwca 2024; 08:12
Archer miałby wrócić ? Tylko po co ? Za mało uniwersalny w ofensywie, a z Olliem i tak bez szans. Na zastępstwo jest tani Duran. Co do wyprzedaży, to Thomason sprytnie wykombinowałeś :)) za słaby na nasze ambicje Cash + słabo wypadający w obronie Carlos OK, ale Durana bym zostawił, bo widać, że ten facet potrafi zabłysnąć. No i za Casha nikt nie da 30 mln, 20 to szczyt marzeń.
offline
Dodał: Bruno., 9 czerwca 2024; 21:37
Lino Sousa i Nedjelkovic przychodzą na pewno ! To były zakupy w zimowym okienku i od razu pół roczne wypożyczenie.
offline
Dodał: thomason, 9 czerwca 2024; 19:37
No 60-70 kolejki brak chyba ze obudzi sie Arsenal. Bardziej bym kombinowal taki zestaw - Cash 30 Carlos 20 Duran 20-25. W ich miejsce i tak przychodzi Archer, tego Hermoso z wolnego transferu i ten mlody Serb
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 9 czerwca 2024; 16:02
Na tę chwilę AV jest 60 mln pod kreską, więc o żadnych transferach IN nie ma mowy. Sprzedaż Luiza załatwiłaby sprawę, ale...Za 60-70 mln raczej kolejki po nieho nie będzie, a pozostanie dziura, której nie będzie jak załatać. Podobnie wygląda sytuacja w przypadku sprzedaży Watkinsa. Patowa sytuacja.
offline
Dodał: thomason, 9 czerwca 2024; 14:47
Oj ploty są. Duran do Chelsea wraca jak bumerang i najnowsza - Mati do Milanu
offline
Dodał: lepiej, 9 czerwca 2024; 08:22
Wyglada na to, że ploty zakupowe na razie musimy odstawić na dalszy plan, bo w pierwszej kolejności musimy kogoś sprzedać. A jak nie to nam jakaś karę wlepi FA za niegospodarność. Taki bacik na tych co chcieliby dogonić zakupami top4. Problem w tym, że niewielkie jest zainteresowanie naszą kadrą. Poza plotami o Luizie to nic więcej.

Co do powrotu Jacka to chłopak sympatyczny, ale piłkarsko jest dość przeciętny, a już na pewno nie wart tych pieniędzy co City wywaliło.
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 6 czerwca 2024; 12:23
Grealish? Niekoniecznie. Obawiam się, że będąc nr 1 w AV przez parę lat teraz jego ego jeszcze urosło i może być źródłem konfliktów w zespole.
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 6 czerwca 2024; 12:22
Z tym Luizem to chyba dowcip. Jakby nie patrzeć to jest wysoki poziom, choć podzielam zdanie Rbsn, że osiągnął swój szklany sufit. Poza tym AV nie może sobie pozwolić na ryzyko, że fundament zespołu w każdej chwili może stać się niestabilny. Sprzedaż za 30 mln to absurd, bo klasowi zawodnicy na tę pozycję należą do najdroższych i ich wybór jest mocno ograniczony. Gallagher to byłby niezły ruch, mnie się facet podobał w tym sezonie. Jeśli dałoby się go kupić bez dokładania do kwoty sprzedaży Luiza to byłoby świetnie. Oczywiście jest jeszcze kwestia tygodniówki, które w CFC osiągają monstrualne rozmiary.
offline
Dodał: thomason, 5 czerwca 2024; 10:37
2 kolejne sparingu. Z Bilbao oraz Spartak Trnava. Dla osob z poludnia Polski fajna opcja aby zobaczyc AV w akcji
offline
Dodał: thomason, 5 czerwca 2024; 00:31
Za Jacka zaspiewaja chore pieniadze, ponadto Pep przyznal, ze w kolejnym sezonie bedzie tylko lepszy. Nie sadze ze teraz przyjdzie. Poza tym to uwstecznienie. Nie po to uczylismy sie tyle czasu gry bez niego. Chociaz oczywiscie - bylby wzmocnieniem.

Conor to bardziej profilem zblizony do naszego Mcginna. Ale oni chca 50 mln za goscia z rocznym kontraktem. Nie wiem. Chyba ze rozlicza to Duranem za 30
offline
Dodał: Rbsn, 4 czerwca 2024; 21:32
Pamiętam Luizowi świetny zeszły sezon i połowę tego, ale czuję, że to jest jego maksimum możliwości i jak dostaniemy solidną kasę to bym się nie zastanawiał. Na tę pozycję przydałby się ktoś lepszy motorycznie, silniejszy. Ponoć Interesujemy się Gallagherem, może właśnie on? Czytałem też komentarze kibiców Chelsea i da się wyczuć, że bardzo go cenią. Ja bym spróbował.

U bukmacherow jesteśmy też faworytem do pozyskania Grealisha, jeśli miałoby dojść do jego transferu. Z ciekawości, jakie byłoby Wasze podejście w tej kwestii? Na tak, czy na nie?
Jacek to jeden z moich ulubionych piłkarzy, spośród tych, którzy mieli okazję nosić nasze barwy, po czasie też zrozumiałem jego wybór, a dzięki niemu mieliśmy też szansę na rozwój klubu. Brałbym w ciemno, a wiem, że Unai ponownie zrobiłby z niego kozaka.
offline
Dodał: thomason, 4 czerwca 2024; 19:17
Do pierwszego skladu za Luiza zapewne wejdzie Tielemans albo na jego pozycji rywal Barkley. Opcjonalnie JJ jak wyzdrowieje to pociagnie.

Generalnie widze wiecej szans i potencjalu w Belgu.
offline
Dodał: thomason, 4 czerwca 2024; 19:13
Ciekawe czy Lehmann tez odejdzie :D

Podsumowujac - Luiz do Juve - prosze bardzo ale za hajs, a nie za frytki i Amerykanca co nie poradzil sobie w Leeds
offline
Dodał: thomason, 4 czerwca 2024; 19:11
Juve chce Luiza za 30 mln plus McKennie. Wg mnie slaby ruch i nie pomaga w ffp. sam Luiz otwarty na przenosiny. Wlosi mocnk chca DL

Milan rozpatruje Casha jako wzmocnienie prawej obroby, lecz sadza, ze AV bedzie chcialo za niego wysoka cena
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 4 czerwca 2024; 08:11
Cóż, nie przekonuje mnie transfer Barkleya, pomimo że bardzo mi się podobał w Luton. Ale to był Luton, a nie mająca Czempionsligowe ambicje AV.

Luiz za 75 mln i OK, za mniej to ryzykowne, bo bardzo trudno znaleźć rzeczywistego kreatora na tę pozycję, a jak już to kosztuje fortunę. No i to będzie wymagało zgrywania z Kamarą i Torresem z jednej, a z Baileyem, McGinnem i Rogersem z drugiej.
offline
Dodał: lepiej, 3 czerwca 2024; 21:04
Barkley przyklepany za 5 baniek. Gorszy od Zaniolo nie będzie, a i od naszego wiecznego talentu Ramseya może wnieść więcej.
Bruno ma iść do Bayernu i MU ma szukać kogoś do środka pola. Ponoć podpytują o Luiza. To ja może podpowiem, ze Douglas Luiz to prawdziwy diament. Świetnie ułożona noga, przebojowy, pracowity z ogromnym przeglądem pola i doskonałym rozprowadzeniem piłki. Kontuzje się go nie imają. Ograny w lidze, a jeszcze w takim wieku, ze można go bedzie sprzedać. Nic tylko brać
offline
Dodał: thomason, 31 maja 2024; 00:10
Liverpool zainteresowany Watkinsem
offline
Dodał: thomason, 28 maja 2024; 19:30
Nasi mejweni twierdza, ze Probierz nie powola Matiego do kadry na euro.
offline
Dodał: thomason, 28 maja 2024; 12:52
Jak dadza z 70 za Luiza to narazie. Po meczach z Arsenalem itp widze ze Yurek to pociagnie, dodatkowo sa inni, Jasiek moze bedzie wyzej, albo przyjdzie jeszcze ktos.

Emery przedluzyl kontrakt do 2029
offline
Dodał: lepiej, 27 maja 2024; 16:40
Ja z Luizem mam taki zgryz, że nawet w prajmie mnie nie zachwycał. Zbyt zmanierowany. Nigdy nie pociągnął gry gdy zespół był w kryzysie. Pojedyncze zagrania nie mogą przesłaniać całokształtu. To miał być nasz kreator, pan profesor, a gdy w jego miejsce w ostatnich tygodniach wskoczył Yurek to okazało się, że drużyna zyskała. Yurek nas pociągnał do wygranych z Arsenalem i Wisienkami.

Ponoć z Barkleyem to my na poważnie. Ma dogadany 2letni kontrakttz opcją przedłużenia o rok. Grać umie, ale musi zrozumieć, że już nie jest supergwiazdą, a raczej użytecznym trybikiem w szerszej rotacji.

Vasco ma nas uwolnić od Filipka. Tylko chcemy jeszcze jakieś wacikowe wyciągnąć, a Brazylijczycy przyjęliby go za darmo.
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 27 maja 2024; 10:07
Zaniolo i Lenglet - tym panom już dziękujemy.
Z Luizem mam zgryz. Potrafi być znakomity, jeden z najlepszych w PL na pozycji środkowego, ale zarazem jest beczką nitrogliceryny w defensywie. Teraz w dodatku szoruje jakościowo po dnie, może się podniesie, a może nie. Jeśli UE go sprzeda, to OK, bez żalu. Jeśli zostawi to znaczy, że wierzy w jego odbudowę. A być może zrobi transfer na tę pozycję i Luiz pogrzeje ławę, aż ochłonie.
Cash - ławka lub transfer, waleczny ,ale za słaby na takie progi. Konieczny transfer na prawe wahadło.
Digne - za drogi, zwłaszcza w stosunku do tego, co pokazuje. Pożegnam bez żalu.
Olsen - bez komentarza, stara się, ale to nie jego liga. Potrzebny transfer solidnego i mało ambitnego bramkarza.
Diaby - jeszcze bym go nie skreślał. To samo było z Leonem + jego doprowadzające do rozpaczy kontuzje, a teraz mamy jednego z najlepszych skrzydłowych w PL.
Ramsey, Mings, Buendia - zobaczymy czy mentalnie dadzą radę, ale z transferami bym się nie spieszył.
Chambers, Hause - czas chyba się rozstać z Villa Park.
Carlos - mam mieszane odczucia. Niby potrafi być twardym obrońcą, a ma czasami takie beznadziejne babole, że ręce opadają. Jako zmiennik Mingsa moze zostać, o ile będzie chciał pogrzać ławę. Jak nie to...bez żalu.
Reszta jak dla mnie OK, może jedynie Tielemans mnie zawiódł, ale nie na tyle, bym nie chciał go oglądać w przyszłym sezonie.
offline
Dodał: Rbsn, 23 maja 2024; 19:19
Lepieju, jak zawsze szanuję za lekkie pióro. :)
Dużo racji w Twoim tekście, mam podobne spojrzenie na najbliższe okienko i ewentualne ruchy naszego klubu. Jedyne z czym bym polemizował to postać Leona. Chłopak totalnie zmienił swoje nastawienie do zespołu i gry w Villi. Niby schodzi najczęściej na lewą, ale kojarzy mi się, że kilka bramek i asyst zdobył właśnie dzięki zejściu na tę gorszą nogę.
Ciekawy jestem jak będzie wyglądał Emi Buendia, który przepracuje cały okres przygotowawczy, bo jeśli jego konkurentem będzie Diaby to wcale nie jest bez szans.
Jurka osobiście widzę jako konkurenta dla Buby i Luiza, a nie wyżej, a w razie czego na tę pozycje jest jeszcze Janek.
Dużych roszad w zespole nie potrzebujemy, bo mamy jakościową ekipę, przyda się ze dwoch/trzech piłkarzy podobnych poziomem.

W tym sezonie mieliśmy dużego pecha z długimi kontuzjami,więc jeśli w przyszłym tego unikniemy, mamy szansę powtórzyć nasz wyczyn z tego sezonu, a może i coś więcej?