.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
The Villains podekscytowani N'Zogbią 1
Data: 27.07.2011 - 10:00 / Autor: lepiej
Źródło:

Aston Villa potwierdziła, że doszła do porozumienia z Wigan w sprawie odstępnego za Charlesa N'Zogbię. Piłkarz przybył do ośrodka treningowego Bodymoor Heath, gdzie spotkał się Kevinem MacDonaldem i gdzie jutro ma przejść testy medyczne. Jeśli wszystko wypadnie pomyślnie to najpóźniej w piątek powinien ostatecznie podpisać kontrakt z AVFC.

 

Tymczasem drużyna jest w Hong Kongu, gdzie przygotowuje się do turnieju i pierwszego meczu z Blackburn. Spotkanie ma się odbyć dzisiaj o 12.00. Stilian Petrow wyznał, że w szatni zrobiło się sporo zamieszania na wieść, ze do klubu ma dołączyć francuski pomocnik. Bułgar jest podekscytowany gra u boku N'Zogbii. Bardzo ceni go, podkreśla, ze piłkarz bardzo się rozwinął i wyrobił markę na Wyspach. Wspomniał konfrontacje z Wigan i przypomniał, że bardzo ciężko się grało przeciwko N'Zogowi, bo ten wciąż stwarzał zagrożenie i trudno go było upilnować.

 

Petrwo przychylił się do słów Alexa McLeisha, że Francuz to prawdziwy dynamit i lepiej grać u jego boku niż przeciwko niemu. Tymczasem menedżer twierdzi, że jeszcze zawodnik ten nie jest na 100% w Aston Villi, ale wierzy, ze to jak najszybciej się zmieni. AM już snuje plany, że z takim wzmocnieniem ma nadzieję na lepsza lokatę niż 9 miejsce z ubiegłego roku. Menedżer przypomniał o genialnej końcówce sezonu w wykonaniu francuskiego pomocnika, który niemal w pojedynkę uratował Latics przed spadkiem.Tym samym N'Zogbia zapracował sobie na powołanie do narodowej drużyny i dla niej też już strzelił gola.

 

Przy okazji Big Eck wspomniał, że odradza się forma innego młodego brylantu w barwach Aston Villi. Stephen Ireland powinien w tym roku znowu grać wspaniale, bo już udowodnił, że potrafi, ale zawirowania wokół jego osoby oraz kontuzje zahamowały rozwój jego kariery. Menedżer AVFC wierzy, że teraz los się odmieni, a drużyna z takimi młodymi i utalentowanymi piłkarzami jak Ireland, Albrighton, N'Zogbia, Agbonlahor i Bent ma przed sobą wspaniałą przyszłość.

Aktualności na temat:

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: Arczi_wroc, 27 lipca 2011; 12:54
szkoda że do Hongkongu nie pojechał bo już by się zgrywał z zespołem
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone