.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Temu panu już dziękujemy 2
Data: 14.05.2012 - 19:17 / Autor: Mr HoltEnd
Źródło:

Wczoraj skończył się sezon, o którym każdy z kibiców marzy, by jak najszybciej zapomnieć. Dziś skończył się pewien etap w historii Aston Villi, o którym kibice równie chętnie zapomną. Choć czy nie lepiej pamiętać ? Jako ostrzeżenie jak było, gdy będziemy grymasić nad postępowaniem kolejnego menadżera. Rządy Alexa McLeisha definitywnie dobiegły końca. Dzisiejsza radość kibiców AV zapewne dorównuje wczorajszej radości kibiców City. Smutne tylko, że tak odmienne są przyczyny tej radości.

 

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami doszło do spotkania Randy'ego Lernera i zarządu z Alexem McLeishem. Tematem przewodnim spotkania było zapewne podsumowanie osiągnięć AV w tym sezonie i zakomunikowanie Alexowi McLeishowi decyzji o jego dalszej przyszłości w klubie. Podsumowanie musiało być krótkie i raczej miażdżące dla AMLa, bowiem celem było wprowadzeniem zespołu do pierwszej dziesiątki w tabeli (konkretnie 8 miejsce), a nie walka o utrzymanie i to w żenująco żałosnym stylu. Efektem tego spotkania było zwolnienie AMLa w trybie natychmiastowym. Randy Lerner oświadczył po spotkaniu, że wszystkie podejmowane działania muszą być jednoznaczne i szczere tak wobec zarządu, jak i kibiców, a tego właśnie brakowało w ostatnich latach. Lerner dodał też, że konieczne jest, aby poprzez swoją grę i rezultaty odzyskać zaufanie kibiców, że Aston Villa jest na właściwej drodze. Ta wypowiedź oznaczała zarazem definitywne uznanie polityki "dobrej drogi" McLeisha, o której Szkot regularnie mówił w wywiadach, za błędną i zakończoną. Lerner stwierdził też, że najbardziej pilną rzeczą jest teraz ostrożne rozglądanie się za nowym szkoleniowcem, który będzie dostrzegał rzeczywisty potencjał zespołu i będzie w stanie objąć wspólne oczekiwania zarządu, zespołu i kibiców.

 

Paul Faulkner, o którego pozycji w AV mówi się, że nie należy do stabilnych, podziękował McLeishowi za ciężką pracę i osiągnięcia w tym trudnym okresie. Dodał też, że teraz należy przygotowywać się na przyjście nowego sezonu i nowego managera, aby mógł on szybko rozpocząć pracę z zarządem, zagłębić się w przygotowania i długoterminowe cele dla zespołu.

 

Podstawowym problemem dla Lernera i zarządu jest jednak nie tylko znalezienie nowego managera, ale również rozliczenie z McLeishem. Na razie nie ma żadnych przecieków na ten temat, a i chyba na spotkaniu nie zapadły żadne konkrety. Jednak na fali euforii kibice nie zawracają sobie głowy tym problemem, skupiając się na spekulowaniu na temat następcy AMLa. Na razie z różnych źródeł wypłynęły stare i nowe nazwiska. Niektóre z nich to: Bob Bradley, Alan Curbishley, Gus Poyet, David Moyes, Kevin McDonald, Steve Bruce, Paul Lambert, Roberto Martinez, a nawet Roberto di Matteo i Fabio Capello.

Aktualności na temat: Sztab szkoleniowy;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: Agbonlahor, 15 maja 2012; 15:29
Oj tam się będziemy przejmować AMc i tym w jaki sposób się go pozbyliśmy ;) To już temat zamknięty (mam nadzieję) raz na zawsze. I nie to żeby mnie to szczególnie poruszyło czy martwiło ale chyba każdy wie w jaki sposób AMc odchodził ze Small Heath i jak potraktował ten 'klub'. Bodajże mailowo poinformował właścicieli SH że odchodzi po tym jak oni zachowali lojalność wobec niego nawet po spadku do CL.
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 maja 2012; 15:14
SPROSTOWANIE: AML nie spotkał sie z Lernerem, bo ten w ogóle nie przyleciał do UK ! AML spotkał sie z Faulknerem w Bodymoore i tam też odbyła sie rozmowa i prawdopodobnie videokonferencja z Lernerem (albo nawet i nie).
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone