.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Stoke i N'castle na pomoc Villi 2
Data: 10.03.2011 - 16:04 / Autor: lepiej
Źródło:

Niemal pewne sa duże roszady personalne latem. Nieznany jest rozmiar tych roszad, ale w wersji mega odejść mogą Friedel, Reo-Coker, Pires, Salifou i Carew, bo im kończą się kontrakty. Agbonlahor, Petrow, a przede wszystkim Ashley Young, bo krążą plotki o zainteresowaniu tymi piłkarzami. Warnock, Beye i Ireland, bo piłkarze nie zdobyli uznania u Gerarda Houlliera i nie maja miejsca w szerokiej kadrze drużyny. Walker i Bradley, bo są na wypożyczeniu z Tottenhamu.

Stephen Ireland, który został wypożyczony do Newcastle, może tam zostać na dłużej. Alan Pardew prowadzący drużyn.e Srok zapewnia, ze chciałby tego piłkarza w kadrze mimo, że jeszcze nie zagrał dla Toons. menedżer Newcastle zna sytuację Irelanda i wie, że ciężko mu będzie wrócić na Villa Park. Sam piłkarz ostatnio się pogrążył wygadując głupoty o Birmingham. Próbował się tłumaczyć, że przekłamano jego słowa, ale nie od dziś wiadomo, że "winny się tłumaczy." Pardew zapewne liczy, że niechciany Irlandczyk będzie do kupienia za niewielkie pieniądze.

Z kolei Stoke, które już pozyskała Johna Carew nadal chce wyłuskiwać piłkarzy z Aston Villi. Krążyły pogłoski o tym, że Pulis chciałby reaktywować duet strzelecki Carew - Agbonlahor i chciałby ściągnąć reprezentanta Anglii. Teraz pojawiła się informacja, ze Potters chcieliby uwolnić Villę od ciężaru jakim jest Stephen Warnock. Defensor jest skonfliktowany z Houllierem i mimo ogromnych problemów kadrowych w linii obrony, piłkarz nie dostaje szansy by znaleźć się nawet w szerokiej kadrze AVFC. Dlatego jest niemal pewne, ze póki francuski menedżer prowadzi Villę dopóty Warnock nie będzie grał. Dlatego Pulis wyraził nadzieję, ze może uda się pozyskać Anglika. Mówi się o cenie odstępnego w wysokości 4 milionów, ale powazne zainteresowanie piłkarzem wykazują również dwa inne kluby. Dawny klub Warnocka czyli Liverpool, ale też Wigan jesli utrzyma się w Premierleague chciałoby wzmocnić swoją defensywę. Tu pewnie w grę wchodziłaby wymiana za Figueroe, bo taki manewr już przymierzano zimą.

Aktualności na temat:

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: PIT84, 11 marca 2011; 09:01
Z kilkoma zawodnikami pożegnamy się. Możliwe, że pożegnamy sie też z trenerem. Wkurza mnie to, że ładujemy dużą kasę w zawodnika a potem odchodzą za marne pieniądze albo za darmo( Warnock kupiony za około 8 mln, C. Davis kupiony za prawie 10 a sprzedany za 3). Ja jak bym miał okazje to bym pozbył sie: Saliuf, Beya, Petrov, Ireland, Carew. Fajnie by było zatrzymać Agbonlahora, A. Younga( chyba że sprzedać ale za minimum 25 mln), Warnock( bo to dobry obrońca ale G.H. nie chce dać mu szansy), Reo-Cocker bo potrafi grać. W ogóle zaczołbym stawiać na młodzież bo jest zdolna i potrafi sie wykazać. Dlatego zamiast wydawać grubą kasę należy dać im szansę( Weimann, Guzan, Albrighton, Bannan i inni.
offline
Dodał: Agbonlahor, 10 marca 2011; 16:31
Bradley oczywiście z niemieckiego M'gladbach został wypożyczony ;) a jeżeli pożegnamy się z większością zawodników z tej listy to i tak zaskoczenia nie będzie bo po sezonie na Villa Park zapowiada się małe trzęsienie ziemi.
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone