errors.8192.1 (8192): mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead [ SYSPATH/classes/database/driver/mysql.php, line 61 ]
 AstonVilla.com.pl - Jedyny polski serwis The Villans - Plany letnich sparingów
.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Plany letnich sparingów 1
Data: 29.03.2012 - 07:49 / Autor: Mr HoltEnd
Źródło:

Do końca sezonu pozostało jeszcze 8 kolejek, a już Aston Villa szykuje się na serię letnich sparingów za Oceanem. Wstępnie lipcowa 10-dniowa trasa AV po Stanach Zjednoczonych ma objąć przystanki w Philadelphii, Chicago i oczywiście Portland. Pierwszy mecz ma się odbyć z Philadelphia Union 18 lipca na PPL Stadium, następny w kolejności jest mecz z drużyną Chicago Fire na Toyota Park 21 lipca. Ostatni mecz odbędzie się z „bliźniaczą” drużyną Portland Timbers 24 lipca na Jeld-Wen Stadium.

 

W czasie swojego pobytu w Stanach Zjednoczonych Aston Villa nie pozostanie bez dopingu, bowiem za Oceanem działa 19 klubów kibiców, m.in. w Chicago (Lions) i w Philadelphii. W założeniu amerykańskie tournee ma na celu przygotowanie The Villans do udziału w Asia Trophy w Hong Kongu, ale Alex McLeish twierdzi, że będzie to również sprawdzian zespołu przed nowym sezonem, który określił emfatycznie jako „początek nowego świtu na horyzoncie”.

 

Z kolei Paul Faulkner ma nadzieję, że wizyta w USA i udział w Asia Trophy będą dla The Villans korzystna nie tylko pod względem sportowym, ale również komercyjnym i integrującym zespół. Po takiej serii meczów AV ma nadzieję wyjść wzmocniona i dobrze przygotowana na nowy sezon. Szczególnie istotne zdaniem Faulknera jest silne promowanie zespołu zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Azji, a także partnera „koszulkowego” AV firmy Genting.

 

Wizyta w USA będzie już czwartą dla AV. Pierwszy raz miało to miejsce w 1969 r., pod wodzą  Tommy’ego Docherty’ego zespół wziął udział w rozgrywkach North American Soccer League International Cup w Atlancie. Następnie w 1999 r. The Villans prowadzony przez Johna Gregory’ego zespół zagrał w Nowym Jorku, a ostatni raz w 2007 r., gdy trenerem był Martin O’Neill The Villans rozegrali mecze z Toronto i w Columbus.

 

Choć AML od pewnego czasu snuje szerokie plany transferowe, buduje wizję nowej AV i szykuje się do sezonu 2012/13, to jak twierdzi, nie zaprzestał dbania o obecny sezon (choć po wynikach AV można odnieść wręcz przeciwne wrażenie). A tymczasem na horyzoncie zamiast „nowego świtu” widać Chelsea i ciemne chmury kolejnej porażki.

Aktualności na temat: Sparingi;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: lepiej, 29 marca 2012; 15:03
Chelsea jest do ogrania. Była na wyjeździe to i jest u siebie. Blues grają w człapanego i bedą podmęczeni po Lidze Mistrzów, a dziadki już tak szybko się nie regenerują. Tyle, że u nas jeszcze większe człapaki, a superstrateg i tak ustawi team, że walczący wciąż o Ligę Mistrzów zespół gości powinien to wygrać. Jeśli nie to może zapomnieć o 4 miejscu.
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone