.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Petrov przyznaje błąd 0
Stiliyan Petrov
Data: 11.05.2011 - 19:08 / Autor: pitercfc30
Źródło: skysports.com

Kapitan Aston Villi Stiliyan Petrov przyznaje, że on i jego koledzy nie mogą ignorować faktu, że nie spełnili oczekiwań swoich fanów w tym sezonie. Villa przez ostatnie trzy sezony kończyła sezon w pierwszej szóstce Premier League, ale teraz tylko zapewnili sobie utrzymanie w lidze.

Petrov łączy się ze składem w celu zapewnienia, że to 'jednorazowy' sezon, ale także ma nadzieję, że nowe nabytki zostaną zakupione w nadchodzące lato.

- Potrzebujemy się upewnić, że ten jest dla nas jednorazowy, ponieważ z zawodnikami i jakością, jaką mamy tutaj nie sprostaliśmy oczekiwaniom. - powiedział reprezentant Bułgarii.

- Nie dokonujemy niczego w tym sezonie i wiemy, że to jest spadek dla nas i nikogo innego. Pozwoliliśmy uciec naszym fanom i nie uciekniemy odm tego faktu, i musimy być pewni, że będzie w porządku w następnym sezonie.

- To jest długi i frustrujący sezon. - dodał.

Na pytanie, czy Villa powinna sprowadzić jakieś nowe nabytki, Petrov powiedział:

- Myślę, że z tym pytaniem trzeba zwrócić się do ludzi, którzy będą znali odpowiedź na nie. Jeśli ja byłbym menadżerem, to mógłbym powiedzieć. Ale mówiąc poważnie zawsze miło jest widzieć nowe twarze, ponieważ każdy zespół będzie próbował i wzmacniał się.

Petrov ma nadzieję, że menadżer Gerard Houllier będzie w formie kontynuować swoje obowiązki po swoich problemach z sercem, ale jest świadomy jego zdrowia, który jest dla niego głównym priorytetem.

- On czuje się coraz lepiej i mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli go zobaczyć ponownie. Ale ważne jest, żeby wykorzystał swoje pierwsze zdrowie. - zakończył Petrov.

Aktualności na temat: Stiliyan Petrov;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone