.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Obrońcy Villi nie dla Liverpoolu 0
Data: 28.01.2011 - 09:29 / Autor: lepiej
Źródło:

Villa odrzuciła dwie oferty Liverpoolu. Pierwsza dotyczyła Richarda Dunne'a. Nie podano propozycji The Reds, ale AVFC nie jest zainteresowane sprzedażą swojego podstawowego defensora. Piłkarz po przyjściu z Man City miał rewelacyjny sezon w barwach Claret and Blue. Ten sezon jak cały zespół jest raczej poniżej oczekiwań. Rychu nawet został uznany za drugiego najgorszego zawodnika tego sezonu wg czytelników Birmingham Mail. Po kłótni z Gary McAllisterem wydawało się, że piłkarz jest na prostej do opuszczenia klubu. Irlandczyk został odsunięty od pierwszego składu i pojawiły się plotki o kierunkach jego transferu.

Jednak konflikt udało się zażegnać. W międzyczasie Dunne w pełni powrócił do sił po drobnym urazie i dostał drugą szansę. Choć wielu krytycznie patrzy na jego grę to wciąz jest filarem defensywy i notuje coraz lepsze występy. Houllier widocznie przekonał go do własnej koncepcji drużyny i teraz nie ma mowy o sprzedaży.

Drugą ofertą było wypożyczenie Stephena Warnocka. Liverpool proponował pół miliona oraz pokrycie gaży. Villa uznała, ze to za mało i odrzuciła ofertę. Piłkarz zapewne chciałby wrócić nad Mersey, gdzie już kiedyś występował, zresztą własnie GH pozbył się tego piłkarza ze składu The Reds. Warnock odnowił zatarg z francuskim menedżerem. Po fatalnym meczu w Manchesterze City w szatni doszło do małej rewolucji. Houllier twardą ręką chciał zaprowadzić własne rzady i dość miał fochów ze strony piłkarzy. Jasno podkreślał, ze kto jest niezadowolony to może odejść z klubu, ale nie będzie niszczyć atmosfery w szatni. Warnock wylądował w rezerwach, a Aston Villa skazywana na pożarcie w następnym meczu udowodniła, ze jest za Houllierem. Villa zremisowała 3:3 na Stamford Bridge po najlepszym meczu tego sezonu.

Warnock nie potrafił porozumieć się z menedżerem tak jak Dunne stąd jego dni w klubie są policzone. Ewentualni nabywcy maja tego świadomość, ale to nie oznacza, że można pozyskać piłkarza reprezentacji Anglii za marne grosze.

Aktualności na temat: Transfery;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone