errors.8192.1 (8192): mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead [ SYSPATH/classes/database/driver/mysql.php, line 61 ]
 AstonVilla.com.pl - Jedyny polski serwis The Villans - Nowy kontrakt Irelanda
.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Nowy kontrakt Irelanda 6
Data: 30.08.2012 - 11:21 / Autor: Mr HoltEnd
Źródło:

Stephen Ireland zdecydowanie chce pozostać w Aston Villi i ma nadzieję otrzymać nowy kontrakt. Ireland przybył na Villa Park w 2010 r. z Manchesteru City w ramach rozliczenia za transfer Milnera i otrzymał dwuletni kontrakt, który wygasa w lecie 2014 r. O ile w zeszłym sezonie wiele mówiło się o potencjalnej możliwości odejścia dość kosztownego pomocnika (po wypożyczeniu do Newcastle), o tyle po przejęciu zespołu przez Paula Lamberta Stephen jest zdecydowany kontynuować karierę w barwach Claret & Blue.

 

Ireland jest przekonany, że pod kierownictwem Lamberta Villa ma zapewniony długotrwały stabilny rozwój, a on sam wierzy, że znajdzie się dla niego miejsce w podstawowym składzie. Dodatkowo po wstępnym spotkaniu w sprawie nowego kontraktu, irlandzki pomocnik ma nadzieję na otrzymanie kolejnego dwuletniego kontraktu. Poza tym optymizm Irlandczyka ma swoje źródło w decyzji Lamberta o wstawieniu go do pierwszego składu, dzięki czemu w ostatnim meczu z Tranmere wypracował akcje, po których padły dwie bramki.

 

Niewątpliwie Ireland jest zawodnikiem dobrze wyszkolonym technicznie, szybkim i doświadczonym i stanowi doskonałe wsparcie dla wykańczającego akcje ofensywne Benta. Problem w tym, że jego forma nie jest stabilna, a koszt utrzymania wysoki (4 mln funtów rocznie). Zapewne Lambert podejmie decyzję w sprawie przedłużenia kontraktu z 26-letnim pomocnikiem na „tak”, ale raczej z niższą tygodniówką lub co najmniej z klauzulą mocno uzależniającą wysokość poborów od formy zawodnika.

 

Stephen Ireland rozegrał w dotychczasowej karierze 136 meczów w Premier League, z czego 26 w barwach AV. Zdobył 17 bramek, w tym jedną dla drużyny z Villa Park.

Aktualności na temat: Stephen Ireland;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: lepiej, 31 sierpnia 2012; 09:36
Przy obecnej strukturze finansowej to Ireland musiałby o połowę obniżyć swoje żądania płacowe, żeby w ogóle wpasować się do drużyny. Poza tym musi zacząć spełniać sportowe warunki. Kilka dobrych występów na tle mizerii McLeisha to za mało.
Najbardziej realny kierunek to USA, co pasuje do pizdowatego celebryty jakim jest Ireland, bo piłkarzem to był 3-4 lata temu.
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 30 sierpnia 2012; 21:00
Mój błąd - kontrakt do czerwca 2014 r. Ireland ma przebłyski świadczące o dużych możliwościach i jak na to, co pokazuje AV to przyzwoity zawodnik, tyle że za drogi. W tej chwili bardziej mu zależy na stabilizacji niż na utrzymaniu dochodów, a Lambertowi na obniżeniu kosztów. Lambert może wyszukać tańszego następcę Irelanda i zmusić go do wcześniejszego odejścia. Ireland o tym wie i wie też, że nie będzie mu łatwo znaleźć nowego pracodawcę, a już na pewno nie za takie wynagrodzenia jak ma teraz :) Nie jestem wielkim fanem Irelanda, ale wierzę, że odpowiednio poprowadzony może być filarem ofensywy w środku pola.
offline
Dodał: thomason, 30 sierpnia 2012; 17:48
to wtedy trzeba bedzie go opchnąć zimą/latem bo to będzie ostatni gwizdek, w tej chwili juz sie zamyka okienko i nie mamy zbytnio innych opcji.
offline
Dodał: KptSisko, 30 sierpnia 2012; 17:45
jak sie nie zgodzi to ja bym mu podziekował, taki wieczny talent niby ma przebłyski ale nic poza tym, dla mnie zwykły przecietniak.
offline
Dodał: thomason, 30 sierpnia 2012; 17:35
tez mi sie wydaje, ze pan Irlandia ma jeszcze 2letni kontrakt i raczej nie zgodzi sie na obnizke poborow.
offline
Dodał: Bruno., 30 sierpnia 2012; 17:13
Jak to się fajnie czyta- "dobrze wyszkolony technicznie,szybki,doświadczony i stanowi doskonałe wsparcie dla wykańczającego akcje ofensywne Benta". Czy to na pewno o naszym Irelandzie ?? nawet biorąc pod uwage poprawke że nie często ma forme to i tak jest opinia na wyrost.

Ireland jak do nas przychodził za Milnera i 18 mln. to od razu podpisał 4 letni kontrakt, a nie 2 letni.
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone