.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Nowe twarze na Villa Park ? 4
Data: 20.03.2012 - 17:21 / Autor: Mr HoltEnd
Źródło:

Będzie nowa Aston Villa. To chyba hasło przewodnie Alexa McLeisha, który już w zeszłym roku ogłosił budowę nowego zespołu, zapewne po części z konieczności, a po części z pożądania realizacji własnej wizji. Prasa oczywiście chciwie podchwyciła temat, bo jakby nie patrzeć hasło dotyczy jednego z legendarnych zespołów Premier League, który jeszcze niedawno był na stałe obecny w newsach piłkarskich z racji zaskakująco dobrych wyników (do 2010), a później na skutek rozmaitych perturbacji personalnych, porażek i roszad w zespole.

 

Ostatnim pewnym wydarzeniem transferowym The Villans jest podpisanie wstępnego kontraktu z Brettem Holmanem, pomocnikiem AZ Alkmaar (vide: news Lepieja). Ale to oczywiście zbyt mało by pokręcić atmosferę, więc prasa angielska sypie kolejnymi nazwiskami. A więc po kolei.

 

Gregg Wylde, skrzydłowy z Rangers, z którym McLeish jest w stałym kontakcie i o którym mówi, że by się bardzo przydał na Villa Park. Szanse na ograbienie Ibrox z topowego  zawodnika są raczej małe, a jeśli na skutek problemów finansowych klubu z Glasgow zmieni pracodawcę to raczej na zamożniejszy zespół.

 

Assani Lukimya-Mulongoti, 26-letni kongijski internacjonał, grający w Fortunie Dusseldorf. Bardzo pożądany przez AV, bowiem grający na pozycji środkowego obrońcy, w dodatku z kontraktem kończącym się w czerwcu i ambicjami sięgającymi poza 2 ligę niemiecką. Przeszkoda – nazywa się Bayer Leverkusen, który oferuje szansę gry w LM.

 

Pavel Pogrebnyak z Fulham jest już od pewnego czasu wiązany z AV, jako potencjalne wzmocnienie ataku The Villans. Pogrebnyak trafił do Fulham w styczniowym oknie transferowym z VfB Stuttgart i zdązył już zdobyć 5 bramek dla zespołu z Londynu. Nic więc dziwnego, że Fulham chce zatrzymać rosyjskiego napastnika na Craven Cottage. Sam zainteresowany twierdzi, że podoba mu się w Londynie i nie odczuwa potrzeby zmiany, ale zarazem zawiesił rozmowy na temat rozszerzenia kontraktu. Niewątpliwie Rosjanin zostawia decyzję o podpisaniu długoterminowego kontraktu z Fulham lub zmianie klubu na koniec sezonu, zależnie od pozycji wypracowanej przez londyński zespół. Na razie Fulham ma lepszą pozycję do AV, ale do końca sezonu jeszcze 10 kolejek, więc jest szansa na pozyskanie Rosjanina.

 

Danny Guthrie, pomocnik Newcastle swoją decyzję o pozostaniu lub odejściu z klubu uzależnia od warunków, jakie otrzyma w nowym kontrakcie. Podobno McLeish jest zdecydowany na pozyskanie 24-latka, a więc przebicie oferty Alana Pardew, który deklaruje, ze chce zatrzymać Danny’ego na St. James’ Park. Na razie obaj trenerzy ucinają wszelkie spekulacje, a sam zawodnik zawiesił jakiekolwiek rozmowy do końca sezonu.

 

Nowy kontrakt z Villą do stycznia 2013 r. podpisał już Daniel Johnson. 19-letni pomocnik został pozyskany do Akademii z Crystal Palace w sezonie 2010/11, a jak zapowiada AML od przyszłego sezonu będzie grał w pierwszym składzie.

Aktualności na temat: Spekulacje;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 23 marca 2012; 16:04
Lepieju - podobno Wylde nie idzie do Boltonu tylko do .... Charlton ! :)
offline
Dodał: The Villans, 20 marca 2012; 20:20
dla mnie żadne to wzmocnienia, słyszałem natomiast że AV obserwuje Oliviera Giroud to by był to dopiero transfer. Newcastle robi bardzo mądre transfery o czym świadczy miejsce w tabeli
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 20 marca 2012; 19:47
No proszę. Zaskakujący ruch Wylde'a, bo to ani legendarna ekipa, ani funtów pod murawą nie hoduje, a i przyszły sezon w PL dość mglisty...
offline
Dodał: lepiej, 20 marca 2012; 18:37
Wylde już rozwiązał kontrakt z Rangers i jest po słowie z Boltonem
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone