.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Nowa nadzieja The Villans 0
Data: 03.04.2012 - 19:54 / Autor: Mr HoltEnd
Źródło:

Choć nad Villą zbierają się coraz czarniejsze chmury, to nie wszyscy widzą przyszłość zespołu w ciemnych barwach. Jednym z czołowych optymistów na Villa Park jest Andreas Wiemann, który wreszcie dostaje szansę pohasać po boisku. Austriacki napastnik, wierzy że młodzież prezentuje wysoki poziom jakości gry i jest w stanie wyprowadzić The Villans z problemów spadkowych. Wszystko wskazuje na to, że postępujące kłopoty kadrowe przyczyniły się do transformacji składu ze znacznym udziałem młodych zawodników – w ostatnim meczu w pierwszym składzie (boisko i ławka) pojawiło się, aż sześciu „akademistów”.

 

Pomimo porażki w meczu z Chelsea młodzi zawodnicy zaprezentowali się zdecydowanie lepiej niż ich bardziej doświadczeni koledzy w poprzednich meczach. Zapewne zespół, w którym ośmiu zawodników z podstawowego składu wypada z powodu kontuzji i zostaje zastąpionych nieogranymi zawodnikami, potrzebuje czasu na zgranie. A tego akurat Villa za wiele nie ma, bowiem sytuacja w tabeli robi się nieprzyjemna, a zostało tylko 8 meczów. Niemniej przy takim poziomie entuzjazmu i witalności można spodziewać się nowej jakości gry, o ile Alex McLeish pozwoli rozwinąć młodzieży skrzydła. Mecz z Chelsea pokazał dwie istotne cechy odmłodzonej AV: zdolność do gry bez kompleksów i psychiczną wytrzymałość, czego potwierdzeniem jest doprowadzenie do remisu ze stanu 0:2.

 

Piłkarską jakość powołanych do pierwszego składu zawodników potwierdza też dzisiejszy wynik Rezerw, które przegrały z Liverpoolem 1:4. Ta przegrana jest właśnie wynikiem osłabienia Rezerw przez powołanie czołowych zawodników do pierwszego składu. W dotychczasowych rozgrywkach AV wypracowała sobie na tyle dużą przewagę, że pomimo tej porażki nadal przewodzi w Premier Reserve League South, mając pięć punktów przewagi nad drugim Arsenalem i ostatnie dwa mecze do rozegrania. Wszystko wskazuje na to, że znów Rezerwy AV zagrają w finale przeciwko zwycięzcy z North, którym będzie najprawdopodobniej Manchester United.

Aktualności na temat: Rezerwy;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone