.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Nie ma kasy, a szukamy wzmocnień 1
Data: 03.12.2011 - 11:05 / Autor: lepiej
Źródło:

Zbliża się zimowe okienko transferowe, więc ożywiają się plotkarskie doniesienia o ewentualnych wzmocnieniach. Od lata śpiewka zarządu i menedżera jest dość podobna. Nie ma kasy na nowych piłkarzy i dopóki ktoś nie ustąpi miejsca w składzie (czytaj: będzie sprzedany) dopóty nie będzie nowych twarzy na Villa Park. Ponieważ juz kilkakrotnie się przekonaliśmy, że władze klubu drwią z kibiców i łżą w żywe oczy więc czemu nie wierzyć doniesieniom prasowym o ewentualnych zakupach w styczniu.

 

Tyle, że Villa chętniej się pozbywała zawodników niż pozyskiwała, więc czyżby za informacjami o ewentualnych zakupach kryły się wiadomości o kolejnej wyprzedaży. Tylko kto odejdzie?

 

Za w mediach można już wyczytać, że McLeish jest zainteresowany wzmocnieniem pomocy. Pierwszym celem jest rezerwowy Newcastle Danny Guthrie. Rezerwowy pomocnik Srok ostatnio więcej miał okazji pograć, ale i tak jest to piłkarz dalszego wybory w kadrze Alana Pardew. Latem kończy mu się kontrakt, a Newcastle szuka raczej wzmocnień, więc raczej nie jest zainteresowane przedłużaniem umowy. Wiarygodność informacji można zweryfikować poprzez to, ze w tym samym tekscie jest, ze jak nie Guthrie to może Gosling.

 

Innym piłkarzem, który miałby zasilić Claret and Blue jest Tranquillo Barnetta. Szwajcarski skrzydłowy strzelił niedawno dwa gole w meczu przeciw Anglii. Jest piłkarzem Bayeru Leverkusen, któremu kończy się kontrakt latem. Ponoć jest do wzięcia za 4 miliony funtów. Tylko skąd ta kasę wziąć?? Pewnie z Albrightona. Młodym talentem, który podbijał Premierleague rok temu jest zainteresowanych kilka klubów, a piłkarz, który grzeje ławę w Villi nie będzie zbyt wiele kosztował. Rudemu i tak niepotrzebny. Mamy superskrzydłowego Alana Huttona.

Aktualności na temat: Spekulacje;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: Agbonlahor, 5 grudnia 2011; 17:58
Było mówione wiele razy że ani kasą ani wynikami nikogo nie skusimy ale teraz to już leżymy na całego. Każdy zakup to będzie wielki sukces :D
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone