.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
McLeish planuje 4
Data: 11.05.2012 - 12:26 / Autor: Mr HoltEnd
Źródło:

Postawa menadżera i wielkiego wizjonera Aston Villi, Alexa McLeisha zdaje się wskazywać na ogromną pewność stabilności jego posady. Być może krążące w kuluarach plotki o niechęci do wypłacania McLeishowi wysokiego odszkodowania przez Lernera jest mocno osadzona w faktach. To oczywiste, że Lerner stoi obecnie przed dylematem czy zmieniać trenera i wypłacić odszkodowanie, a przez to ograniczyć środki na transfery, czy też dać AMLowi jeszcze jeden sezon i trochę więcej funtów na zakupy.

 

Sam zainteresowany nie podziela najwyraźniej dylematów swojego mocodawcy, bowiem ogłasza wszem i wobec swoje plany. Punktem wyjścia rozważań McLeisha nad przyszłością AV jest twierdzenie, że skład się nie sprawdził i że po zakończeniu sezonu na Villa Park nastąpi "trzęsienie ziemi". Dla żadnego z zawodników, choćby najbardziej zasłużonego i oddanego, nie będzie taryfy ulgowej (nawet dla Huttona ???). W istocie, proces przygotowania zespołu do nowego sezonu został zapoczątkowany już po remisie z Tottenham, gdy AV zapewniła sobie pozostanie w PL.

 

Dla AMLa był to bardzo trudny sezon, co do pewnego stopnia może działać na jego korzyść przy podejmowaniu decyzji przez Lernera. Szkot przejął zespół w stanie rozkładu, osłabiony, dodatkowo zmiany musiały zostać zahamowane przez politykę oszczędnościową, do tego dołożyła się epidemia kontuzji i permanentny brak wsparcia ze strony kibiców. AML z dramatyzmem stwierdził, że wziął na swoje barki wielki ciężar w tym sezonie i jest zadowolony, że dzięki temu zmniejszył presję na piłkarzy, którzy potrzebowali odetchnąć. Ale teraz czas na zmiany, bowiem Szkot nie zamierza powtórzyć takiego sezonu, kolejny ma być pełen zaciekłej walki przez wszystkie 38 kolejek. Za niedopuszczalne AML uważa powtórzenie sytuacji, w której początek sezonu zespół ma udany, a po Nowym Roku wyraźny jest spadek formy. Jednocześnie Szkot zauważa, że jedną z przyczyn pogarszającej się gry Aston Villi były kontuzje, które dezorganizowały zespół, zwłaszcza długotrwała utrata Benta i Dunne'a, które poważnie osłabiłby każdą drużynę.

 

Obecnie, jak zapewnia McLeish, pierwszoplanowym zadaniem jest wzmocnienie zespołu na następny sezon. Jednocześnie dzięki nowej polityce finansowej w tym sezonie nastąpiło znaczące obniżenie wydatków na wynagrodzenia, co poprawiło nieco sytuację finansową drużyny. Teraz można więc planować co dalej, bowiem zdaniem McLeisha to właśnie dzięki prawidłowemu planowaniu osiągał dobre rezultaty w poprzednich klubach (sic!). AML jest dumny, że przetrwał ten sezon i jak twierdzi teraz nadszedł czas, by przykręcić śrubę i zając się poprawą jakości drużyny. A to oznacza, że na Villa Park nastąpi wielkie przemeblowanie.

Aktualności na temat: Sztab szkoleniowy;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: KrzysiekStranger, 14 maja 2012; 16:37
http://www.avfc.co.uk/page/NewsDetail/0,,10265~2771920,00.html
offline
Dodał: KrzysiekStranger, 14 maja 2012; 16:23
To chyba właśnie skończył:<br /> http://www.transfermarkt.co.uk/en/mcleish-set-to-leave-villa/news/anzeigen_90439.html
offline
Dodał: Agbonlahor, 11 maja 2012; 13:23
AMc przykręca śrubę i w następnym sezonie jakże komfortowa 15 pozycja! A za 14/15 lat majster!
offline
Dodał: Arczi_wroc, 11 maja 2012; 13:09
pożyjemy, zobaczymy jak to będzie wyglądało i jakich grajków bedzie chciał pozyskać.
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone