.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Makoun gotowy na Wigan 1
Data: 25.01.2011 - 11:41 / Autor: lepiej
Źródło:

Jean II Makoun może zadebiutować w meczu z Wigan. Houllier nie jest jeszcze pewny czy wstawi go od pierwszej minuty. Do składu wróci Walker, który borykał się z drobnym urazem. Gotowy do gry bedzie także Emile Heskey, który pauzował z powodu czerwonej kartki.

Gerard Houllier, który miał niedawno problemy z tym, aby skompletować wyjściową jedenastką, bo wielu piłkarzy miało kontuzje, teraz może mieć ból głowy z nadmiarem bogactwa.

Menedżer w ostatnich wypowiedziach podkreśla, ze w szatni bardzo poprawiła się atmosfera. Od razu widać to w grze, która wyraźnie się poprawiła, a w zespole jest ogromna chęc na poprawienie sytuacji ligowej. Widać zapał i zaangażowanie.

Dodaje się, ze hierarchia w szatni została uporządkowana. Zarząd w pełni poparł Houlliera, czego dobitnym znakiem były duże pieniądze na transfery. Z Villi odszedł Carew, który nie potrafił dogadać się z GH. Od pierwszego zespołu został odsunięty Warnock, który zadawnione zatargi z francuskim szkoleniowcem chciał przenieść na stan obecny. Niepewna jest sytuacja Irelanda, który jest na liście kontuzjowanych, ale Houllier chyba i tak nie widzi dla niego miejsca w zespole.

Z kolei Richard Dunne już się pogodził z Houllierem i ich zatarg sprzed 2 miesięcy poszedł w niepamięć. Houllier podkreśla, że w drużynie musi być duch walki, ciężkiej pracy, ale też świetnej zabawy. Jeśli ktoś narzeka, kłóci się i psuje atmosferę niech odejdzie. Nikogo na siłę nie będzie się trzymać. W ten sposób Francuz zaznacza kto jest szefem.

Prasa przypomina, że Villi w tym sezonie nie udało się wygrać dwóch meczów z rzędu, a Wigan to w tej chwili rywal z najbliższego sąsiedztwa w tabeli. Stąd stawka meczu wydaje się być podwójna.

Aktualności na temat:

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: Arczi_wroc, 25 stycznia 2011; 14:20
no i bardzo dobrze ;) oby tak talej, wazna jest teraz stabilizoacja ;)
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone