errors.8192.1 (8192): mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead [ SYSPATH/classes/database/driver/mysql.php, line 61 ]
 AstonVilla.com.pl - Jedyny polski serwis The Villans - Lambert: Benteke nie będzie miał klauzuli
.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Lambert: Benteke nie będzie miał klauzuli 3
Data: 15.05.2013 - 16:38 / Autor:
Źródło: Birmingham Mail

Menadżer Aston Villi - Paul Lambert - ujawnił, że niektórzy z młodych zawodników klubu z Birmingham mogą liczyć na lepsze kontrakty, o ile drużyna utrzyma się w Premier League.
Na pewno rozmowy zostaną podjęte z Christianem Benteke i Andreasem Weimannem, jako że ci zawodnicy włożyli wielki wkład w grę drużyny, strzelając łącznie 25 z 42 bramek zdobytych przez "The Villans". Prawdopodobnie również Matt Lowton i Ashley Westwood dostaną nagrodę za swoją postawę. Obaj zawodnicy są związani z klubem kontraktami, których warunki znacznie odbiegają od zaoferowanych zawodnikom pozyskanym latem zeszłego roku.

Lambert, który aktywnie uczestniczy w rozmowach kontraktowych, przyznaje, że potencjalne wzrosty płac są zależne od pozycji Aston Villi w lidze, a szczególnie od utrzymania się w niej. Negocjacje nie odbędą się wcześniej niż po meczach przeciwko Norwich, Chelsea i Wigan, gdyż wtedy zespół z Villa Park będzie wiedział, w której lidze będzie występował w przyszłym sezonie.

- Jest kilku chłopaków, o których można by powiedzieć że zaprezentowali się świetnie, ale nie ma sensu tego robić w tym momencie - powiedział Lambert.

- Mamy jeszcze cele do osiągnięcia. Myślę, że kilku z nich gra bardzo dobrze, a Matty (Matt Lownton - przyp. red.) jest z pewnością jednym z nich. Jest kilku chłopców, o których można pomyśleć że spisali się naprawdę dobrze, ale najpierw mamy cel do osiągnięcia.

Zapytany o swoją rolę w negocjacjach kontraktowych, Lambert wyjaśnia, że chciałby, żeby prezes Randy Lerner i dyrektor zarządzający Paul Faulkner informowali go na bieżąco o stanie rozmów. Dodał

- Chciałbym wiedzieć co się dzieje i zarazem muszę, bo widzę tych piłkarzy na co dzień. To ważne, że jestem zaangażowany.

Lambert jest przeciwko idei ustanawiania klauzul wykupu w kontraktach piłkarzy i zaprzeczył pogłoskom, jakoby w potencjalnym nowym kontrakcie Christiana Benteke miałaby zostać zawarta klauzula na wzór umowy Demby Ba.

- Nie sądzę, że można umieszczać takie klauzule, gdyż to powoduje jedynie problemy. To nie jest rzecz, o której kiedykolwiek myślałem w kontekście Christiana. Prawdę mówiąc, on nigdy nie porusza tematu swojego kontraktu.

Aktualności na temat: Drużyna;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 18 maja 2013; 15:26
W tej chwili chyba kluczową sprawą jest zatrzymanie Weimanna, którego można mieć za 3-4 mln funtów i jako inwestycja może przynieść większy dochód transferowy. Może się więc okazać, że np. Liverpool lub Arsenal dostanie obiecującego napastnika za niewielkie pieniądze. Dla AV utrata Weimanna mogłaby się okazać nokautująca w przyszłym sezonie, oczywiście w zestawieniu z odejściem Benteke i beznadziejną formą Benta.
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 18 maja 2013; 15:21
Arsenal to już chyba przebrzmiała historia, choć jako dobry drugi etap kariery dla Belga w ramach przygotowania do zasilenia któregoś z zespołów z najwyższej półki. Wątpię jednak czy Arsenal będzie stać na wydanie ok. 20 mln funtów na zawodnika, który od nich odejdzie za rok za niewiele większe pieniądze do topowego zespołu. Nie zdziwię się jak z ofertą wyjdzie City i to byłaby niezła opcja dla Benteke na dłużej. City czekają poważne zmiany, jeśli chce ustabilizować swoją pozycję i Benteke może dostać szansę zabłysnąć jeszcze mocniej i to za większą tygodniówkę niż dostanie od skąpych żabojadów.
offline
Dodał: lepiej, 15 maja 2013; 18:44
No to juz wiadomo w której lidze bedzie wystepował. Lowton faktycznie miał świetny sezon. Westwod dobrą końcówke i w sumie przyzwoicie, ale to dla mnie wciąż piłkarz raczej rezerwowy. Na Benteke postawiłem kreske. Święto jakby został, ale bardzo trudno będzie zatrzymać. Mimo róznych plotek ja widze tylko jedną sensowna opcję dla Belga. Arsenal.
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone