.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
King Carlos do Espanyolu?? 21
Data: 17.04.2011 - 18:59 / Autor: lepiej
Źródło:

Niedzielne ploty w prasie angielskiej są uważane za najmniej wiarygodne, więc często omijam je. Pożywkę mają forumowi sprawozdawcy. Jednak tym razem pojawiła się informacja, która może wyglądać poważnie.

 

Carlos Cuellar może dostać możliwość powrotu do kraju. Walczący o europejskie puchary Espanyol szuka wzmocnień. Z Rubina Kazań chce ściągnąć Cesara Navasa, z Dynama Kijów Pape Diakhate. Barceloński klub jest również zainteresowany naszym obrońcą. Popularny King Carlos nie dostaje zbyt wielu szans od Gerarda Houlliera. Piłkarz nawet po świetnych meczach wracał na ławkę. W środku defensywy GH woli ogrywać Rycha i Rudego nawet gdy ci pyskują i bywają w słabszej dyspozycji. Z prawej strony gra nieopierzony młodziak z Tottenhamu, który promuje się w Villi gdy nasi piłkarze mogą albo iść na wypożyczenie albo dostać ogony.

 

O odejściu Cuellara mówiło się już zimą, ale drobny uraz piłkarza i brak konkretnych propozycji zatrzymał go w klubie. Jednak jeśli nadal będzie grzał ławę to bardzo możliwe, że poszuka nowego pracodawcy.

 

Inne ploty podają, że Downinga chcą ściągnąć do Liverpoolu. My natomiast mielibyśmy polować na Howarda, a jeśli ta opcja z bramkarzem nie wypali to możliwe, że na Villa Park zawita Kuszczak.

 

Poza tym GH się przeprosił z Petrowem i chce go zatrzymać na Villa Park. Bułgar przekonał go swoja pracowitością oraz pozytywnym wpływem na resztę drużyny.

Aktualności na temat:

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: Bruno., 22 kwietnia 2011; 20:49
Pozwólcie że wtrące 3 grosze do Waszej dyskusji.
Arczi to optymista! Tylko trzeba znać swoje miejsce w szeregu tzn. zdolności finansowe klubu etc. Co lepszy zawodnik który może [mógłby być] gwiazdą, liderem na kilka sezonów zaraz chce iść do lepszego finansowo klubu- Milner, Mellberg, czy teraz Ash. Wiem wiem, Ash jest już kilka lat,ale przy nim można by budować dalej, ale decyzje już chyba zapadły..
Pokażcie mi kibica Villi który by nie chciał majstra.... Kibicuje AV od ponad 20 lat, pamiętam dwa vice mistrzostwa z 90 i 93 roku, ZAJEBISTE uczucie choc wtedy kibicowałem "na suchych" wynikach, bez oglądania Villi w tv. Na dziś jest tak jak pisze Agbonlahor- marzeniem na teraz jest pierwsza 4, ale czy za rok,dwa się doczekamy..... śmiem wątpić.

Co do setnego sezonu, nie musieli pisać tego na forum, pierwsza lepsza wiarygodna tabela wszechczasów i wszystko jasne.
offline
Dodał: Agbonlahor, 21 kwietnia 2011; 19:03
Oj no tak tak;) Tylko niestety za zasługi majstra nie dają...a powinni!:D
offline
Dodał: Arczi_wroc, 21 kwietnia 2011; 18:05
a jak ! :) hehe :D no i jakby nie patrzeć jesteśmy 4 zespołem pod względem "utytułowania" i drugim pod względem występów w najwyższej lidze , jak to na forum napisali stuknęła nam setka (wiecej tylko Everton - 108 źródło forum :)) ) także czemu nie ? :))
offline
Dodał: Agbonlahor, 21 kwietnia 2011; 16:33
Arczi...Ty to jednak jesteś optymista z krwi i kości:D Ja byłbym najszczęśliwszą osobą na świecie gdyby Villa zajęła miejsca 1-4 a tu już wzmianki o majstrze;)
offline
Dodał: Arczi_wroc, 21 kwietnia 2011; 10:30
przepraszam :( hehe ;) ja powiem tak każdy ma jakaś wizje zespołu , my tu możemy sobie gdybać czy jest czy nie jest , jak widać zdania są na ten temat podzielone ale żadnego wpływu na to nie mamy. zastanawiałem się tylko kiedy przyjdzie nam kibicom świętować majstra jak ciągle się słyszy o wyprzedaży lepszych zawodników ;/ gdzie tu budowa zespołu na takie cele ??
offline
Dodał: lepiej, 21 kwietnia 2011; 10:20
Arczi zawiodłem się
Wiadomo, ze Villa się utrzyma i będzie w pierwszej dziesiątce, ale bez szans na dobry wynik gra o pietruchę. Walker nie jest elementem niezbędnym dla drużyny.
offline
Dodał: Agbonlahor, 20 kwietnia 2011; 23:47
Aa no i rzeczywiście ten fragment komentarza 'w meczach o pietruchę' też należy przedyskutować bo jak pisze kolega niżej każdy z ostatnich meczów był minimum o 4pkt. ;] Tak swoją drogą w Anglii nawet po 37 kolejkach nie ma meczu o pietruchę...tam się walczy do ostatniej kolejki.
offline
Dodał: Arczi_wroc, 20 kwietnia 2011; 23:29
hmm o jakich Ty meczach piszesz (mowiac) ze gra w meczach o pietruszke ? bo ostatnio to mieliśmy wiele meczów o życie to chyba coś przeoczyłem, ja tam stoję za nim murem i tyle...
offline
Dodał: Agbonlahor, 20 kwietnia 2011; 22:30
A ja będę bronił Walkera bo chłopaka lubię i już ;) I lubię go za jego grę a nie za jakieś inne cechy pozasportowe...bo takiego obrońcy z ciągiem na bramkę dawno nie mieliśmy. Zgodzę się że jeżeli chodzi o grę obronną to są braki ale za to przód w porównaniu do Cuellara czy nawet Clarka który strzelał bramki hurtem jak Olof to inna liga;] I z ostatniego meczu przypominam sobie jego rajdo-sprint w którym wystawił piłkę Bentowi na tacy lecz ten nieczysto trafił w piłkę. Odpowiedzmy sobie teraz którego innego naszego obrońcę byłoby stać na taką akcję(a ich od jego przyjścia było zdecydowanie więcej)
offline
Dodał: lepiej, 20 kwietnia 2011; 20:54
Jakbyśmy mieli ogrywać Walkera by go potem przejąć to trzeba było sobie to w umowie zapisać. Przychodził jako strażak, a teraz Cuellar czy Clark siedzą na ławie, a my ogrywamy Walkera w meczach o pietruchę. Zwłaszcza, ze ostatnie 3 mecze to nie błyszczał tak jak na początku wypożyczenia.
offline
Dodał: Arczi_wroc, 20 kwietnia 2011; 11:05
ja tylko dodam to co padało już nie raz :) BRAĆ GO !!
offline
Dodał: Agbonlahor, 20 kwietnia 2011; 08:43
Arczi ale zobacz...wypożyczanie ma dwie zasadnicze funkcję: sprawdzenie zawodnika którego chce się kupić w późniejszym okresie czasu lub tymczasowe zapchanie dziury na danej pozycji. W naszym przypadku wydaje się opcja nr. 2 ale to już nie moja wina że GH nie jest przekonany do Cuellara. Jednak może i ta opcja nr. 1 się sprawdzi?;) Fajnie by było gdyby udało się go wyrwać Żydkom. Lecz na pewno kluby nie wypożyczają zawodników by ogrywać ich dla(często)bezpośrednich rywali. Sprawa z Walkerem wygląda tak że na pewno w 1/2 klubów PL mógłby się 'ogrywać' bo papiery już chyba w tej chwili na nią ma(na nią tzn PL). Więc jak nie my to kto inny by ogrywał Walkera a tak to chociaż mamy na te pół(?) sezonu dobrego ofensywnego obrońce. I jeszcze jedno...gdyby wypożyczanie zawodników byłoby tak nieziemskim ogrywaniem w innym klubie że później wracaliby z takimi umiejętnościami jak Messi to wszystkie kluby świata tylko tym byłyby zainteresowane(opchnięciem zawodników na wypożyczenie innemu klubowi by odebrać gotowy materiał na Leo:D)
offline
Dodał: Arczi_wroc, 19 kwietnia 2011; 23:03
sorry Agbonlahor, ze tak w prost to napisze bo nie lubię czegoś takiego oficjalnie pisać ale ciężko to inaczej obrać w słowa , wydaje mi się ze powinno nas to interesować co się z nim będzie działo bo jeśli ma odejść od nas to dlaczego mamy z niego robić dobrego zawodnika i go ogrywać kosztem kogoś kto będzie z nami w przyszłym sezonie (nawisem mówiać bardzo chciałbym alby on z nami pozostał !!! )??? Jeśli nie jesteśmy jednak go w stanie pozyskać to niech gra ktoś inny kto bezie dzięki temu mógł dorównać do jego poziomu i pozostać z nami na dłużej.. szkoda czasu .. !! (?)
offline
Dodał: Agbonlahor, 19 kwietnia 2011; 16:35
lepiej ale odczepmy się już od Walkera bo co z tego że Cuellar tam grał(na tej pozycji)? On powinien grać na ŚRODKU OBRONY! Co prawda jak już grał na boku to zazwyczaj dobrze ale to taki knurek typowy właśnie na środek a nie na bok. Nie można go porównywać do Walkera który w co drugiej akcji obiega Asha czy Downinga i jest pod obiema bramkami. A co do tego ogrywania...niech się ogrywa. Nas powinno to gówno obchodzić i dla nas najważniejsze powinno być to by dobrze grał w naszych meczach. Nie ma się co martwić że my tu go ogramy a później odejdzie i pewnie w meczu z nami będzie strzelał notorycznie bramki;] Co się będzie z chłopakiem działo później to nie nasz interes(no chyba że go wykupimy ale to wtedy mowy o ogrywaniu być nie będzie...chyba że dla nas)
offline
Dodał: lepiej, 19 kwietnia 2011; 15:26
Dla mnie sytuacja Cuellara jest pop... facet rozgrywa świetne zawody, GH rozpływa sie nad zaletami piłkarza, po czym go sadza na 2 miesiące. Zima sprowadzony jest Walker. Ciekawy chłopak z ciagiem na bramke, ale z mizernymi umiejętnościami w defensywie. Gdy Cuellar dostał szansę to pokazał, ze na prawej tez umie grać. Może nie jest tak błyskotliwy w ataku, ale skała w obronie i dośrodkowac też potrafi. Co z tego. Ogrywamy młodziaka, a Hiszpan grzeje ławę. Po co?

Houllier OUT
offline
Dodał: treviss, 18 kwietnia 2011; 23:40
ja również chciałbym zeby Carlos pozostał u nas!
offline
Dodał: AVforever1, 18 kwietnia 2011; 23:15
Ja też stoję murem za Carlosem
offline
Dodał: PIT84, 18 kwietnia 2011; 22:21
Dobry obrońca lepeij prezentuje się niżRysiek. Opchnąć Ryśka a on niech z Collinsem gra na środku.
offline
Dodał: Agbonlahor, 18 kwietnia 2011; 20:29
Podwójnie poszkodowany...bo jak już dostawał szansę na grę to na boku obrony a on jest przecież środkowym defensorem.
offline
Dodał: Adamus, 17 kwietnia 2011; 22:44
W pierwszym jego sezonie,w barwach AV,wieszałem psy na nim,ale z czasem stał się Carlos pewniejszy i przydatniejszy.Odnośnie następnego sezonu,może nie jest niezastąpionym,ale na razie nie pozbywałbym się jego.
offline
Dodał: Arczi_wroc, 17 kwietnia 2011; 21:58
Może się ze mną nie zgodzicie ale ja wolałbym alby Cuellar został na Villa Park ..