.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Karuzela faktów i spekulacji na Villa Park 3
Data: 26.05.2014 - 22:27 / Autor: Mr HoltEnd
Źródło:

Ian Culverhouse, bliski współpracownik Paula Lamberta jeszcze z czasów Norwich, a na Villa Park piastujący stanowisko asystenta managera stracił posadę. Zwolnienie nastąpiło po zawieszeniu Culverhouse’a od kwietnia w pełnieniu obowiązków i śledztwie, które było następstwem postępowania dyscyplinarnego.

 

To już druga osoba ze sztabu Lamberta, która opuściła Villa Park. Wcześniej, w zeszłym tygodniu, posadę szefa operacji piłkarskich zwolnił Gary Karsa, który również był objęty postępowaniem dyscyplinarnym na skutek podejrzenia o tyranizowanie jednego z członków zespołu szkoleniowego.

 

Zwolnione stanowiska zostały tymczasowo obsadzone przez Shaya Givena i trenera młodzieży Gordona Cowansa. Nie wiadomo jednak jaką ostatecznie decyzję podejmie Lambert – czy pozostawi tę dwójkę na tych stanowiskach czy też poszuka dwóch nowych członków zespołu. Szczególnie silne spekulacje wiążą się z nowy stanowiskiem naszego byłego bramkarza, który posiada przecież licencje trenerskie UEFA klasy A i B. Trudno w tej chwili orzec czy Lambert będzie chciał zatrzymać Shaya, który ponoć wcale nie zamierza jeszcze skorzystać ze swoich licencji.

 

Lambert tradycyjnie przestał być rozmowny i dość lakonicznie stwierdził jedynie, że sytuacja w klubie nie jest stabilna, co wynika oczywiście z wystawieniem AV na sprzedaż, ale on sam po prostu realizuje swój program międzysezonowy i przygotowuje się do nowego sezonu w PL. Jak zwykle nie da się też nic wycisnąć ze Szkota w kwestii potencjalnych transferów. Chodzą słuchy, jakoby Lambert nadal penetrował Belgię. Konkretnie na celowniku jest 21-letni skrzydłowy Maxime Lestienne z Club Brugge, wyceniany na ok. 8 mln GBP. Nowym nabytkiem miałby być też niemiecki 22-letni defensywny pomocnik Kevin Vogt, obecnie zawodnik Augsburga. Wciąż i odnowa odżywa w prasie sprawa transferu Lescotta z City, którego podobno Lambert chętnie by widział na Villa Park. Podobnie zresztą jak 23-letniego pomocnika z Tottenhamu, Lewisa Holtby’ego. Na dokładkę na Villa Park miałby się pojawić Javier Hernandez z ManU. Wobec 20 mln GBP na wydatki transferowe w tym sezonie te spekulacje brzmią nieco kuriozalnie.

 

Paul musi też zadbać o zabezpieczenie swojego stanu posiadania, zwłaszcza po stracie Marca Albrightona, bowiem Alan Pardew wykazuje ponoć nadmierne zainteresowanie nabyciem duetu Delph – Weimann za ok. 15 mln GBP.

Aktualności na temat: Główne newsy; Drużyna;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: Syllans, 7 lipca 2014; 13:39
Ciekawe czy Keane to dobre posunięcie ?
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 27 maja 2014; 18:19
Nie udało mi się znaleźć info na kogo Karsa sie uwziął:)
offline
Dodał: lepiej, 27 maja 2014; 15:45
Tyranizowanie jednego z czlonków zespołu szkoleniowego??? Kogo? Albo włazili Labertowi na głowę albo jeździli po Petrowie.

Co do transferów to PL ma niby 20 baniek. Pytanie czy na przelewy czy to razem z kontraktem. Tak czy siak jakieś zakupy w okolicach 8 baniek za ogórka z ligi belgijskiej raczej mało prawdopodobne.
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone