.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Guzan za Fostera? 2
Data: 28.06.2011 - 11:57 / Autor: lepiej
Źródło:

Priorytetową sprawą jest pozyskanie bramkarza, bo po odejściu Friedela na tej pozycji jest największa luka. Poszukiwania nowego numeru jeden to równocześnie chęć odejścia przez Brada Guzana, który zasmakowawszy gry w podstawowym składzie Hull City, gdzie przebywał na wypożyczeniu nie chce wracać do roli rezerwowego.

 

W ten sposób pojawiła się spekulacja, że Villa będzie chciała upiec dwie pieczenie na jednym rożnie i w ramach rozliczenia z Birmingham City wymienić za Bena Fostera, Brada Guzana. Amerykanin ma dość dobre notowania wśród drużyn Championship i mógłby natychmiast uzupełnić lukę na bramce The Blues, a Alex McLeish ściągnąłby bramkarza co do którego ma dużo zaufania. Pozostałoby ustalić kwotę, która pozwoliłaby sfinalizować umowę z Birmingham City, które niechętne jest do jakichkolwiek kontaktów z The Villains. Podobno 8 milionów funtów wystarczyłoby na ocieplenie stosunków.

 

Jednocześnie AM nie zamyka poszukiwań tańszej opcji. Pod uwagę brany jest Shay Given, który stracił miejsce w podstawowej jedenastce ManCity i z wysoka tygodniówką jest kosztownym zastępcą Joe Harta. Manchester City zatrudniło Johna Williamsa, który ma za zadanie odchudzić kadrę Citizens i pozbyć się szeregu piłkarzy, którzy swoimi kontraktami generują wysokie koszty. (np Bellamy zarabia 4 miliony na rok, a Bridge czy Santa Cruz ok. 5 milionów)

 

Inną alternatywą jest Stephane Ruffier z AS Monaco. 24-letni Francuz jest wysoko oceniany, ale jego klub właśnie spadł do drugiej ligi francuskiej i bramkarz szuka wyzwań na wyższym poziomie. Do walki o zatrudnienie go przystąpiło także Fulham.

 

Drugim bramkarzem miałby zostać Matthew Gilks, któremu kończy się kontrakt w Blackpool i byłby do pozyskania za darmo. Bramkarz wywalczył awans z Mandarynkami, ale w Premierleague kontuzja sprawiła, że stracił miejsce w pierwszej jedenastce na rzecz Kingsona, a po rekonwalescencji już nie odzyskał pozycji.

Aktualności na temat:

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: lepiej, 29 czerwca 2011; 09:48
Foster = 8m odstępnego i 1m rocznego kontraktu = 9 baniek i młody, rozwojowy bramkarz
Given = 5m odstępnego i 3,5m rocznego kontraktu =8,5 baniek i kopia dziadka

offline
Dodał: PIT84, 28 czerwca 2011; 12:08
Na angielskich stronach pojawiają sie informacje, że jesteśmy zainteresowani byłym naszym zawodnikiem grającym w poprzednim sezonie w West Ham Thomasem Hitlspergerem oraz występującym w Stoke Matthew Etherington. Sprawa Fostera mi sie to nie podoba, a po za tym 8 mln to za dużo. Lepeij sięgnąc po S. Givena lub nawet A. Boruca( jak będzie chciał). Albo może dać szansę B. Guzanowi kiedys najlepszy bramkarz w amerykańskiej MLS.
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone