.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Finał Premier Reserve League 0
Data: 12.05.2012 - 09:27 / Autor: Mr HoltEnd
Źródło:

Co najmniej od początku roku pierwszy skład AV z Premier League nie rozpieszcza kibiców swoja grą. Tym bardziej więc warto było zerkną na mecze Rezerw AV, z których w tym sezonie Alex McLeish dokonał przymusowej rekrutacji do pierwszego składu. Podobnie, jak i w poprzednich sezonach młodzi zawodnicy nie zawiedli i zajęli pierwsze miejsce w Braclays Premier Reserve League South. Zgodnie z przewidywaniami zwycięzcą Braclays Premier Reserve League North został Manchester United, a więc ostatni mecz przyszło rozegrać naszym "rezerwistom" na Old Trafford. Zakończeniem każdej edycji rozgrywek jest bowiem mecz zwycięzców obu lig. W zeszłym roku Rezerwy AV przegrały dość wysoko z Liverpoolem, więc na pewno nie brakowało ambicji, by w tym sezonie odnieść ostateczne zwycięstwo. Na zwycięstwo liczyli zapewne również spragnieni sukcesów kibice Aston Villi, mający zapewne serdecznie dość oglądania marnej gry pierwszego składu.

 

W pierwszej połowie bardzo dobrymi strzałami popisywał się Samir Carruthers, ale obrońcom i bramkarzowi udawało się zablokować piłkę zmierzająca do siatki. Na wyróżnienie zasługują też Joshua Webb, Gary Gardner i Enda Stevens. Nam, kibicom pozostaje mieć nadzieję, że to właśnie oni będą siłą napędową 1st Team Aston Villi w przyszłym sezonie.

 

Po 90 minutach wynik wynosił 0 : 0 i taki utrzymał się do końca dogrywki. W rzutach karnych Rezerwy AV niestety nie popisały się i ostatecznie wygrał ManU 3:1. Pierwszy karny wykorzystał Barry Bannan, ale kolejnych nie strzelili Samir Carruthers, Daniel Johnson i Courtney Cameron. Warto wspomnieć, że w podobny sposób Rezerwy z Villa Park przegrały z Rezerwami ManU w 2010 r.

 

Niezależnie od końcowego wyniku każdy kibic Aston Villi powinien być dumny z występów naszych Rezerw, które grały w sposób gwiazdorski, wyróżniając się swoją grą na szarym tle niemrawego dreptania 1st Team. Kevinowi McDonaldowi i Rezerwom Aston Villi wielkie gratulacje !

Aktualności na temat: Rezerwy;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone