errors.8192.1 (8192): mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead [ SYSPATH/classes/database/driver/mysql.php, line 61 ]
 AstonVilla.com.pl - Jedyny polski serwis The Villans - Dunne nie chce do Ameryki
.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Dunne nie chce do Ameryki 0
Data: 08.04.2012 - 09:48 / Autor: Mr HoltEnd
Źródło:

Richard Dunne wciąż pozostaje poza składem i istnieje poważne zagrożenie, że podpora naszej obrony nie zagra do końca sezonu. Sam poszkodowany, jak i McLeish twierdzą, że powinien wrócić do gry przed końcem sezonu. Źródłem problemu jest kontuzja obojczyka, która okazała się znacznie poważniejsza niż początkowo przypuszczano. Badania lekarskie, jakie przeszedł Richard w USA zostały przeprowadzone na zlecenie Randy’ego Lernera przez najwyższej klasy specjalistów z NFL od kontuzji górnych części ciała. Niestety, badania wykazały, że uszkodzenia obojczyka i ogólnie tych partii ciała Irlandczyka były na tyle częste w trakcie kariery sportowej, że obecne złamanie grozi poważnymi powikłaniami.

 

Sam Richard Dunne odrzucił początkowo przyjętą ofertę ponownej wizyty za Oceanem twierdząc, że rehabilitacji na miejscu, w pobliżu Villa Park, w otoczeniu kolegów i przy wsparciu kibiców pozwoli mu na szybszy powrót na boisko. Dunne zdaje sobie doskonale sprawę, że w obecnej sytuacji The Villans bardzo potrzebują doświadczonego obrońcy. Alex McLeish pozytywnie ocenił postępy w rehabilitacji Irlandczyka, uznając w tej sytuacji jego decyzję o dalszej rehabilitacji na miejscu za słuszną. Oczywiście, Richard wciąż jeszcze nie bierze udziału w treningach zespołowych, ale ma opracowany specjalnie dla niego system szkoleń indywidualnych.

 

Jeśli nie wystąpią żadne problemy podczas rehabilitacji, istnieje duża szansa, że zobaczymy naszego obrońcę na boisku jeszcze przed końcem obecnego miesiąca. Trener reprezentacji Irlandii, Giovanni Trapattoni twierdzi, że Dunne mógłby wrócić do gry na mecz z WBA 28 kwietnia. Z kolei McLeish stoi na stanowisku, że Richard nie powinien się spieszyć z powrotem do gry, ale Dunne'owi bardzo zależy na występach w barwach claret & blue, bowiem to czy będzie grał czy nie może mieć decydujący wpływ na jego udział w Euro 2012.

Aktualności na temat: Kontuzje;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone