.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Delfouneso "głodny" sukcesu z Villą w Premier League 0
Nathan Delfouneso
Data: 11.05.2011 - 19:46 / Autor: pitercfc30
Źródło: avfc.co.uk

Nathan Delfouneso powiedział, że wraca z wypożyczenia "głodny" sukcesu w Premier League z Aston Villą. Delfouneso mówi, że tymczasowa gra w Burnley dała mu "dodatkową motywację" do rozwijania się jako jeden z lepszych napastników w bordowo-niebieskiej koszulce.

- To jest świetna nauka na zakręcie. Dała mi dodatkową motywację i wyrobiła mi markę w Premier League. To miejsce, gdzie chcę być w czasie mojej kariery. - powiedział Nathan.

- Jestem głodny, bardzo głodny, by wziąć udział w tej lidze. Mam nadzieję, że wezmę udział do końca tego sezonu. Mam zamiar pójść na całość, aby grywać regularnie w następnych sezonach. Szukam nacisku i chcę odnosić sukces tutaj.

- Chcę ciężko pracować na treningach. Dwa ostatnie spotkania były dla mnie świetne do zaangażowania się i chciałbym brać udział w nich. Chcę zakończyć sezon ładnie i silnie.

Delfouneso spędził dwa miesiące na Turf Moor i powiedział, że doświadczenie z gry w Championship otworzyło mu oczy.

- Championship jest dobrą, konkurencyjną ligą, ale nie przeczę, że te rozgrywki różnią się od Premier League. To inny styl gry - bardziej wymagająca fizycznie i niezwykle intensywna. To godna liga stworzona z porządnych graczy i cieszę się, że nabyłem tu doświadczenie. Na pewno zabiorę z niego wiele.

- To było wspaniałe doświadczenie. Myślę, że będzie mi ono potrzebne - szczególnie do gry z tyłu. Myślę, że potrzebuję to wykorzystać.

- Czuję się, jakbym wrócił jako znacznie bardziej wykształcony zawodnik. To jest dobre dla mojego rozwoju, ponieważ mam doświadczenie z innego środowiska futbolowego. Uczę się więcej też o tej grze. Istnieją różne style gry.

- Osobiście chciałbym strzelać więcej bramek. Zacząłem bardzo dobrze, strzeliłem w moim pierwszym meczu. Chciałbym dostawać jeszcze więcej z gry, ale ogólnie rzecz biorąc nie ma wątpliwości, że to doświadczenie z Championship jest dla mnie dobre i dla mojego rozwoju w piłce. Jestem bardzo wdzięczny chłopakom z Burnley.

Aktualności na temat:

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone