.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Czy Cuellar się wykuruje do sierpnia? 0
Data: 24.05.2011 - 16:00 / Autor: lepiej
Źródło:

Gdy skończył się sezon to zaczęły wypływać kwestie zdrowotne naszych piłkarzy. Carlos Cuellar czekał na operację kolana. Była ona już przewidziana w trakcie rozgrywek, ale problemy kadrowe Aston Villi przystopowały akcję. Hiszpański defensor nie ma kontuzji wykluczającej go z gry, więc pozostawał w odwodzie, ale problemy z kolanem były na tyle uciążliwe, że starano się go oszczędzać. Stąd może wynikać jego niewielka liczba występów.

 

Kibice wielokrotnie się zastanawiali dlaczego wyglądający w słabej formie Richard Dunne wciąż jest podstawowym zawodnikiem. Jednak problemy zdrowotne jego hiszpańskiego kolegi nie rozwiewają wątpliwości. Właśnie selekcjoner Irlandii ogłosił, że nie będzie powoływał Dunne'a na najbliższe mecze, bo ten też ma problemy ze zdrowiem. Trapattoni uznał, że jego defensor i tak w jednym meczu będzie pauzował, więc nie ma potrzeby ciągać go do kadry gdy nie jest w pełni sił. W zapewnieniach włoskiego szkoleniowca popularny "Rychu" bardziej się przyda jesienią i lepiej, żeby doszedł do pełni sił.

 

Wracając do Cuellara to nie jest znana data jego powrotu do formy i pod znakiem zapytania stoi czy zdoła dojść do sił wraz z początkiem nowego sezonu. Wydaje się, że operacja będzie miała poważny charakter skoro rokuje się, że piłkarz będzie wykluczony z gry przez kolejne trzy miesiące. Jedno przynajmniej się wyjaśniło. Mimo plotek o zainteresowaniu ze strony Espanyolu i Villareal to King Carlos zadeklarował, że chce zostać na Villa Park.

Aktualności na temat: Carlos Cuellar;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone