.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Big Sam faworytem buków 0
Data: 24.03.2011 - 07:31 / Autor: lepiej
Źródło:

Gerard Houllier siedzi na gorącym krześle. W drużynie ma bałagan i coraz większą grupę zawodników skłoconych ze sztabem szkoleniowym. Na trybunach powiększa się rzesza jego przeciwników. Porażka z lokalnym rywalem dolała oliwy do ognia i nawet ci co bronili Francuza się od niego odwracają. Jedynie Faulkner w imieniu zarządu wyraził poparcie dla GH.

Stewart Downing, który niedawno wyraził pełne poparcie dla menedżera, wczoraj przyznał, ze przerwa na mecze reprezentacyjne może dobrze wpłynąć na drużynę. Potwierdził kiepską atmosferę w szatni i wyraził nadzieję, ze po okresie spędzonym w kadrze piłkarze wrócą odświeżeni by powalczyć o przyszłość Aston Villi.

Krytycznie wobec Houlliera wypowiedział się były menedżer AVFC Brian Little. Stwierdził, że Francuz ma zbyt ciężką rękę i chyba zapomniał o swoich nauczycielskich korzeniach, bo zespół zamiast ewoluować to jest w stanie rewolucji.

Tymczasem w zakładach bukmacherskich można już obstawiać następcę francuskiego menedżera. Największe szanse daje się Samowi Allardyce. W tej chwili bezrobotny miał najlepsza kartę kilka lat temu gdy odnosił sukcesy z Boltonem. Był nawet poważnym kandydatem do objęcia kadry angielskiej. Ostatecznie wylądował w Newcastle, by odbudować potęgę Srok. Misja zakończyła się fiaskiem, chyba raczej ze względu na zbyt nerwowego właściciela, który oczekiwał natychmiastowych wyników, przy dość marnej kadrze. Podobnie wyglądała przygoda Big Sama w Blackburn, jednak dwa nieudane zadania i gwiazda Allardyce przyblakła.

W dalszej kolejności do pracy w Villi są ustawiani Martin Jol i Steve Mclaren. Obaj również są wolni. Wśród kandydatów jest również Mark Hughes, ale w tej chwili to ten menedżer walczy z Fulham o utrzymanie więc wydaje się, ze jego zatrudnienie byłoby klasycznym "zamienił stryjek..."

Aktualności na temat:

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone