.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Bannan: To było frustrujące 0
Data: 07.08.2011 - 20:28 / Autor: Marciin
Źródło: skysports.com

Barry Bannan powiedział, że czerpie inspirację z odeszłego w tym okienku transferowym do Manchesteru United Ashelya Yoounga i chce wypełnić po nim lukę.

 

Tego lata Villa Park opuścił także inny z liderów zespołu, Stewart Downing, który w najbliższym sezonie będzie piłkarzem Liverpoolu.

 

Szkocki pomocnik przedarł się do pierwszego zespołu na początku poprzednich rozgrywek, jednak zakończył go na wypożyczeniu w Leeds United, grającym na co dzień w npower Championship.

 

Wsparty ciepłymi słowami od Younga, 21-latek ma zamiar udowodnić swoją wartość nowemu bossowi Villi, Alexowi McLeishowi. "Kiedy byłem sfrustrowany brakiem gry Ash wspierał mnie, bo przechodził to samo kiedy był młodym zawodnikiem i występował w Watfordzie", powiedział Bannan w rozmowie z Sunday Peple.

 

"Byłem wtedy słabszy od ciebie. Twój czas jeszcze nadejdzie, powiedział mi Young. Udało mu się, wystarczy spojrzeć gdzie jest teraz", kontunuuje Bannan. "Miałem kilka niepowodzeń w poprzednim sezonie, ale to jest futbol. Teraz patrzę pozytywnie w przyszłość. Mam nadzieję, że będą ważną częścią pierwszego zespołu."

 

"Brak gry zaczynał być frustrujący dlatego zdecydowałem się na wypożyczenie. Zaczęło się dla mnie bardzo dobrze, zaliczyłem chyba 12 występów, więc to nie był taki zły sezon, ale na końcu chciałem być lepszym piłkarzem niż na początku, dlatego odszedłem do Leeds. Teraz o tym nie myślę, to jest już za mną. Koncentruję się na nowym sezonie, bo chcę zrobić dobre wrażenie. "

 

Bannan pochwalił Stewarta Downinga i Ashleya Younga. "Trenowałem z nimi każdego dnia w poprzednim sezonie i zawsze czegoś się nauczyłem. Teraz ich nie ma, a ja nadal zamierzam wykorzystywać każdą szansę", zakończył pomocnik Villi.

Aktualności na temat:

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone