errors.8192.1 (8192): mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead [ SYSPATH/classes/database/driver/mysql.php, line 61 ]
 AstonVilla.com.pl - Jedyny polski serwis The Villans - AVFC U-23 - Liverpool
.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
AVFC U-23 - Liverpool 42
Data: 08.01.2021 - 17:24 / Autor: lepiej
Źródło:

10 piłkarzy z pierwszej drużyny z wynikiem pozytywnym, więc zdecydowano zagrać drużyną U-23 w FA Cup. Na ławce siądzie Mark Delaney prowadzący tą drużynę. Troszkę taka rekompensata z miniony sezon gdy Liverpool musiał zagrać młodzieżą, bo pierwsza drużyna pojechała zdobywać świat. Owszem inny puchar i inny etap rozgrywek, ale w zasadzie podobnie. Klopp pewnie da odpocząć niektórym swoim piłkarzom, więc chętnie zobaczę jak te nasze rezerwy wyglądają.

 

Wynik mnie mniej interesuje, bo puchary w takiej sytuacji są dla nas drugorzędne. Jasne, że fajnie zagrać w finale na Wembley, ale wolę zdrową pierwszą jedenastkę niż iluzję trofeum.

Aktualności na temat: Główne newsy;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: PIT84, 15 stycznia 2021; 07:53
No właśnie Conorek może jakimś specjalistą nie jest ale doświadczenie ma a przede wszystkim ma dobrze ułożoną lewą nogę. po za tym chyba w czerwcu kończy mu się umowa. Jesteśmy zainteresowani pomocnikiem Reading Michael Olise - pomocnik mogący grać na skrzydle oraz na środku pomocy. W tym sezonie w 19 meczach 4 bramki i kilka asyst. Ostatnio na anglia.goal jest ciekawy artykuł ł o Luie Barry - niby następca Jacka a ale ile to już było talentów a źle skończyli.
offline
Dodał: thomason, 14 stycznia 2021; 23:00
AV chce wypożyczyć Huragana. Nie wiem czy w tej sytuacji to dobry ruch
offline
Dodał: Bruno., 14 stycznia 2021; 18:41
Pisałem już (gdy dotknął naszych grajków covid) że będziemy mieli problem z czterema meczami zaległymi, późniejsze nawarstwienie i tak napiętego terminarza itd.
Nawet przy założeniu że żaden piłkarz nie będzie przewlekle i długo chorował i przy dobrych wiatrach w przyszłym tygodniu zaczniemy grać (wątpię że zagramy z Man.C) np. ze Srokami to przecież wyjdzie osłabienie organizmów, chwilowe roztrenowanie. Chodzi mi o to że całkiem nieźle zapowiadający się sezon wyjdzie koniec końców słabo !! A byłaby to niezła karta przetargowa aby np. skusić Jacka żeby nie odchodził do top 6 , czy pozyskanie jakiegoś grajka z "wyższej półki ". Ech, życie......
offline
Dodał: thomason, 14 stycznia 2021; 15:32
Everton też odwołany. Kolejny mecz to ten zaległy z Man City, wskoczył też na 23.01 zaległy mecz z Newacstle, ale jak tak dalej pójdzie to nie wiem czy zostaną rozegrane...
offline
Dodał: thomason, 12 stycznia 2021; 19:39
Zaoferowaliśmy 30m za Barkleya
offline
Dodał: thomason, 12 stycznia 2021; 14:11
Villa prowadzi rozmowy o wypożyczenia Guilberta do konca sezonu do Turcji. Może to nie jest taki głupi ruch, gdy tak naprawde jest teraz 3 wyborem na prawej obronie po Cashu oraz Elmo. Inna sprawa, ze przez ten covid nie wiadomo kto i kiedy wypadnie ze składu.

Coś wiadomo w temacie badan naszych ulubiencow?
offline
Dodał: thomason, 11 stycznia 2021; 15:22
i przełożone.
offline
Dodał: thomason, 11 stycznia 2021; 13:06
PL rozważa przełożenia meczu z Totenhamem, który ma w tym czasie rozegrać inny, zaległy mecz z Fulham.

Ciekawe kiedy my skończymy sezon, jak już mamy 2 zaległe mecze i szykują się kolejne...
offline
Dodał: VTID, 8 stycznia 2021; 22:42
Srednia wieku 18.8. Brawo. Lpool liczyl na dwucyfrowke.
offline
Dodał: lepiej, 8 stycznia 2021; 22:41
I dociągneli. Spoko wynik. Dla młodziaków raczej wielka sprawa. Barry się ładnie pokazał. Możnaby się pewnych rzeczy czepiać, ale w sumie poco.
offline
Dodał: PIT84, 8 stycznia 2021; 22:40
Jakoś dociągneliśmy. Gratulacje dla naszych. Kilku dało radę oby nie zmarnowali talentu. Warto śledzić kariery kilku zawodników min. Reven, Barry, bramkarz,
offline
Dodał: bulas, 8 stycznia 2021; 22:38
i masz
offline
Dodał: PIT84, 8 stycznia 2021; 22:20
Fajnie byłoby 1 - 4 dociągnąć do końca
offline
Dodał: lepiej, 8 stycznia 2021; 22:13
Delaney zamiast chłopakom zaspiewać Hey Kids nic się nie stało, nic się nie stało, hey kids nic się nie stało to stoi załamany jakby liczył, że dowiezie to 1-1 gdy bramką śmierdziało od dawna. Szkoda, że 3 wpadły tak jedna po drugiej
offline
Dodał: bulas, 8 stycznia 2021; 22:13
też trochę widać,że uszlo z nich powietrze
offline
Dodał: Bruno., 8 stycznia 2021; 22:12
To że kondycyjnie siądziemy było wiadomo od początku. Robi się niefajnie, trudno, chłopaki swoje pokazali, oby tylko za wysoko nie było.
offline
Dodał: thomason, 8 stycznia 2021; 22:06
Niefajnie sie robi
offline
Dodał: thomason, 8 stycznia 2021; 22:04
No i wpadło
offline
Dodał: thomason, 8 stycznia 2021; 22:01
Trzeba wprowadzić gościa, który zdobył LM, żeby wygrać mecz z nastolatkami xD
offline
Dodał: lepiej, 8 stycznia 2021; 22:01
uff ofsajd, ale też bramkarz to kolejny raz pokazuje, że ma problem z łapaniem piłki
offline
Dodał: lepiej, 8 stycznia 2021; 21:50
To nie Salah żałosny tylko Rowe taki dobry. niech młodzi mają co swoje
offline
Dodał: bulas, 8 stycznia 2021; 21:43
Klopp juz liczył,że w 1 połowie walną ze 4 bramki i zmieni gwiazdorów a tu masz...
offline
Dodał: thomason, 8 stycznia 2021; 21:43
Ale dzisiaj Salah jest żałosny to trzeba powiedzieć.
offline
Dodał: thomason, 8 stycznia 2021; 21:42
Im dalej w meczu tym będzie ciężej. Po 70 minucie może odbyć się egzekucja... Tymczasem cieszmy się tym co jest
offline
Dodał: Bario, 8 stycznia 2021; 21:41
Nie ma się co łudzić, że nie dostaniemy wpieredolu w 2 połowie, ale młode Lwy już wygrały.
Jest faktycznie kilku zawodników, którzy dają radę.
offline
Dodał: PIT84, 8 stycznia 2021; 21:35
Pełen szacunek dla chłopaków. Kilku jak im woda sodowa do głowy nie uderzy to mogą zrobić karierę. A . Barry fajnie, że dał radę wykorzystać tą akcje.
offline
Dodał: thomason, 8 stycznia 2021; 21:32
Pomijajac roznice klas to az szkoda ten 1 bramki z poczatku meczu gdzie chlopcy byli jeszcze osrani
offline
Dodał: bulas, 8 stycznia 2021; 21:31
ale cyrk...
offline
Dodał: lepiej, 8 stycznia 2021; 21:30
Hahaha. Jurgen chyba w szatni eksploduje. Jest super jajo
offline
Dodał: Adamus, 8 stycznia 2021; 21:29
Teraz to będą w sieci memy :D
offline
Dodał: Bario, 8 stycznia 2021; 21:27
XDDDD
offline
Dodał: thomason, 8 stycznia 2021; 21:26
Barry!!!! Ale sie wydarłem!!! Zobacz Watkins!!!
offline
Dodał: Bario, 8 stycznia 2021; 21:24
Na razie wiemy 3 rzeczy:<br /> 1: mamy dobrze rokującego bramkarza
2: Barry jest całkiem szybki
3: Sylla wyróżnia się bardziej, niż jego poprzednik o tym samym nazwisku :D
offline
Dodał: bulas, 8 stycznia 2021; 21:20
troche tak...ale chyba miał ochotę na małą zemstę.Beka dopiero będzie jak się zakończy skromnym zwycięstwem albo jeszcze bardziej jakim remisem.
offline
Dodał: lepiej, 8 stycznia 2021; 21:14
Szydera z Klopa i tego jak się spiął na ten mecz
Gdyby nie to, że mam alergię na obie ekipyz manchesteru to nawet bym kibicował, żeby się wywalił w walce o mistzra
offline
Dodał: lepiej, 8 stycznia 2021; 21:10
Fajna przygoda dla młodych nawet jeśli to w sumie autobus
offline
Dodał: Adamus, 8 stycznia 2021; 20:57
Klop zamiast dokonać rotacji i dać odpocząć pierwszemu garniturowi,wypuszcza gwiazdy przeciw młodziakom.
Jak bardzo muszą być sfrustrowani,że musza się dzisiaj odblokować:D
offline
Dodał: thomason, 8 stycznia 2021; 20:50
Mane 1
offline
Dodał: thomason, 8 stycznia 2021; 20:42
O meczach kolejnych za wcześnie mowic, ale pewnie sie nie odbędną.

Obawiam się gwałtu bolesnego. Liverpool troche śmieszny, że wychodzi Mane, Salahem i Hendersonem na młodzików.
offline
Dodał: VTID, 8 stycznia 2021; 20:23
Na pewno 2 kolejne mecze sie nie odbeda. Niestety dzisiaj nie dam rady obejrzec :( piszcie jak najwiecej.
offline
Dodał: Bruno., 8 stycznia 2021; 20:10
Ależ się porobiło....... he he , mamy Polaka na ławce rezerwowych.
offline
Dodał: Bario, 8 stycznia 2021; 20:05
No i szczęście w nieszczęściu - jak się pochorowali to akurat na nieważny FA CUP, a zarządzającym udało się na szybko skombinować drużynę U-23. Oby tylko seniorzy byli w stanie zagrać następny mecz beż poważnych osłabień - wg najnowszych wieści (MOMS) mamy 9 pozytywnych piłkarzy.
Dzisiaj w końcu będzie okazja zobaczyć Louie Barrego. Liverpool wyszedł na poważnie - jeśli uda nam się przegrać mniejszą różnicą bramek niż wygraliśmy z nimi rok temu to myślę, że można to rozpatrywać jako wielki sukces :)