.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Aston Villa vs Manchester United 101
Data: 15.01.2022 - 12:51 / Autor: PIT84
Źródło:

Wieczorny mecz Aston Villa Manchester United zakończy sobotnie mecze w 21 kolejce Premier League. Będzie to już 3 mecz pomiędzy obydwoma drużynami. W poniedziałek trochę pechowe przegraliśmy z Czerwonymi Diabłami w 3 rundzie Pucharu Anglii. W pierwszym meczu w tym sezonie dość niespodziewanie nasi zawodnicy pokonali na wyjeździe rywala 1 – 0 po bramce Cortneya Housa.


Jak ciężki to rywal dla naszego zespołu może pokazać statystyka. Od 1993 roku tylko 4 zwycięstwa nasze, 11 remisów oraz 42 porażki to bilans meczów obydwu drużyny. Każdy zapewne pamięta jak seriami przegrywaliśmy mecze z drużyna którą prowadził jeszcze Alex Ferguson. Sir Alex od dawna na sportowe emeryturze a w jego miejsce co chwilę nowy menadżer ale szału oni nie robią.
United obecnie zajmuje 7 miejsce z 31 punktami. 9 zwycięstw, 4 remisy oraz 6 porażek to bilans meczowy. 30 bramek zdobytych a 27 straconych to bilans bramkowy. Najlepszy strzelec to Cristiano Ronaldo z 8 bramki. 7 bramek ma jego rodak Fernandes a 5 Mason Greenwood. Najwięcej asyst ma niepokorny Paul Pogba – 7. Po 3 decydujące podania mają Ronald i Fernandes. Najwięcej żółtych kartek bo po 5 mają Fernades, Scott McTominey oraz Luka Shaw. Po 4 żółte kartki maja Fred, Ronaldo, Pogba, Harry Magurie. Dotychczas United dwukrotnie ujrzeli czerwoną kartkę, Dostali ja Magurie oraz Pogba.


Każdy wie jak niewygodnym przeciwnikiem jest dla nasz zespół z czerwonej części Manchesteru. Od 1995 roku nie możemy wygrać z Diabłami od 1995 roku ( 7 remisów i 15 porażek ). Czerwone Diabły mogą grać bardzo słabo a i tak udaje im się zgarnąć komplet punktów. Pokazał to poniedziałkowy mecz w Pucharze Anglii. Co z tego, że graliśmy lepiej jak i tak był problem ze strzeleniem prawidłowego gola. David de Gea dwoił się i troił w bramce. Dzisiaj w naszej drużynie nie zagra zawieszony John McGinn. Niepewny jest udział Ashleya Younga. Na ławce rezerwowych powinni zasiąść F. Coutinho oraz L. Digne. W zespole z Old Trafford zawieszeni się S. McTominey oraz L. Show. Do gry gotowi powinni być F. Johns, C. Ronado, H. Magurie, J. Sancho. Zapewne naszym będzie trudniej o dobry rezultat niż w poniedziałek.


Sędzią meczu będzie David Cotte. Mecz o 18:30 na Villa Park a transmisje przeprowadzi Canal+.

Aktualności na temat: Główne newsy;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
online
Dodał: lepiej, 19 stycznia 2022; 17:17
Nieeeee tylko nie ten padalec Suarez. Razem ze Sterlingiem i Bruno to moja topka piłkarzy, których nie trawię i na ich widok dostaję k...wicy. Jak ich zobaczę w koszulce Villi to rezygnuję z kibicowania. Na uja nam ten dziad i gnida. Czy my o top4 się bijemy. Jak Ings z Watkinsem nie dają rady to wpuszczać Archera niech się ogrywa. Przecież my i tak wyżej 8 nie podskoczymy. Mam nadzieję, że to tanie dziennikarstwo z tym szczurem. Zresztą co to za to pomysły, żeby starych kumpli Gerrarda naściągać. Może jeszcze Skrtela wygrzebiemy?
offline
Dodał: thomason, 19 stycznia 2022; 12:17
Wataru Endu - def. Pomocnik z Japonii grajacy w Stuttgart ma byc wytransferowany na Villa Park. Totalnie nie wiem co to za gosć, nie sledze niemieckiej. Odkad jest w Viaplay to juz w ogole
offline
Dodał: thomason, 19 stycznia 2022; 10:39
Tak czysto teoretycznie to zwolnilo by sie miejsce po Cou w skladzie, gdyz ten narazie jest wypozyczony.

Ponadto usadziłbym na ławce jednego z duetu Watkins/Ings bo generalnie dobrze to nie wyglada.

Co do Suareza to jeszcze czytalem ze w gre w chodzi 6 miesiecy umowa (pewnie do mundialu bo nastepny sezon bedzie specyficzny jesli chodzi o kalendarz).
offline
Dodał: Rbsn, 19 stycznia 2022; 09:51
A teraz wyczytałem... Że Suarez dopiero w lecie, w sumie ma to większy sens, niż teraz trzymać trzech napastników grając jednym.
offline
Dodał: Rbsn, 19 stycznia 2022; 09:49
Najgorzej, że Stevie ma problem, żeby upchnąć Watkinsa i Ingsa na boisku, a teraz jeszcze Suarez? Po przyjściu Cou i wyleczeniu się Baileya (który ma być podobno ważnym ";puzzlem" w układance SG) będzie to praktycznie niemożliwe, żeby obaj grali. Mimo to nie mam nic przeciwko, żeby Suarez do nas przyszedł, też uważam go za topowego napastnika.

Sterling dobry piłkarz, ale nie chciałbym go u nas. Gwiazdorek z dużym ego.
offline
Dodał: thomason, 19 stycznia 2022; 00:14
Może następny ex-Liverpool Sterling? który tam go chciał? :D
offline
Dodał: thomason, 19 stycznia 2022; 00:11
Rbsn - o kuwa... grubo. Suarez mimo wieku to jest ścisły TOP. PRawda jest taka, że kompletując kadrę ex-Liverpool prędzej sięgniemy po Reinę ponownie na 2 bramkarza, myślę, że nikt niemiałbym nic przeciwko. Suarez na pół/półtora? Świetna opcja bo teraz napad wygląda najgorzej.

Mam nadzieję, że ściągniemy jeszcze stopera, bo nie wiadomo co z Konsą...
offline
Dodał: Rbsn, 18 stycznia 2022; 22:25
Olsen potwierdzony przez oficjalke.
Luis Suarez podobno odrzucił kilka ofert, żeby skupić się na propozycji od swojego byłego kolegi, Stevena Gerrarda. Normalnie uznałbym to za plotę wyssaną z palca, ale ten który przekazał te info, chyba jako pierwszy pisał o Coutinho. Chcieliśmy ostatnio Giroud, to Suarez chyba jeszcze lepiej? :D
offline
Dodał: thomason, 18 stycznia 2022; 16:06
Dzisiaj ma być potwierdzenie wypożyczenie Olsena. Mm mieszane uczucia, ale jeśli na rezerwę oraz tylko końca sezonu to w sumie może być.
offline
Dodał: Rbsn, 18 stycznia 2022; 12:39
Olsen jedynie wypożyczenie do końca sezonu. A co później to się okaże.
W następnych 6 meczach obawiam się tylko meczu z Brighton, resztę mam nadzieję, że wygramy.
offline
Dodał: PIT84, 18 stycznia 2022; 07:17
Najprawdopodobniej Robin Olsen w tym tygodniu przybędzie do naszego klubu. Kwota transferu ma wynosić około 7 mln. Jeżeli dołączy do naszego klubu Olsen to Jed Stear będzie chciał odejść.
online
Dodał: lepiej, 17 stycznia 2022; 20:41
Everton w rozsypce i Benitez został kożłem ofiarnym, ale przypuszczam, że kto następny to szybko tego nie uporządkuje. Choć z drugiej strony może piłkarze grali pzreciw grubemu, bo on święty też nie jest.
West Ham póki grał żelazną 11 to żarło, ale trochę problemów kadrowych i już niektórzy się nauczyli Mlotków i będzie zjazd. Nieduży, bo nie ma kto ich z tyu za bardzo straszyć, bo też cienizna.
Natomiast Gerrard ma teraz cięzki kalendarz, bo gramy z dołem, więc oczekiwania co mecz będą, że musimy wygrać, więc presja i jak sobie z tym poradzić??
Natomiast troszkę mnie boli, że robi się szum wokół Filipka jakby wszedł i sam rozyebał MU. A może to dobrze niech się hłopak pompuje i znowu czaruje jak Liverpoolu?
offline
Dodał: VPK, 16 stycznia 2022; 21:53
Zdziesiątkowane Leeds pokazało, jak grać z WH, z którym Villa regularnie i zazwyczaj łatwo w plecy.
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 16 stycznia 2022; 20:32
Nie 19 tylko aż 21 punktów, za dwa rozliczenia finansowe sprzed paru lat, w których trochę nakłamali. W ostatnich 5-6 kolejkach Derby zaczęło dość szybko odrabiać straty, więc moż się mylę co do WR i do spadku Baranów
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 16 stycznia 2022; 20:29
Derby nie ma praktycznie szans na utrzymanie. FA ukarało ich odjęciem 19 punktów i dopiero niedawno wyszli nad zero. Jakoś nie widzę Rooneya w roli trenera klubu z PL.
offline
Dodał: PIT84, 16 stycznia 2022; 20:03
Nie wiadomo czy E. Konsa zagra w następnym meczu. Co do Evertonu zapewne tymczasowo zespół będzie prowadził D. Ferguson. Media spekulują nad kandydaturą W. Rooneya. Anglik prowadzi pogrążony w długach Derby County. Mimo problemów udaje mu się zgarniać punkty ( klub jest pod zarządem komisarycznym więc odejmą drużynie punkty )
offline
Dodał: Bruno., 16 stycznia 2022; 17:25
Jeśli by nie umoczyli z Kanarami to pewnie by był.
offline
Dodał: Rbsn, 16 stycznia 2022; 17:15
Z drugiej strony szczęście, że nie tydzień wcześniej, bo Digne zapewne by nie przeszedł do nas :D
offline
Dodał: Bruno., 16 stycznia 2022; 17:13
Benitez poleciał z Evertonu, szkoda mogli jeszcze tydzień z tym poczekać.
offline
Dodał: VTID, 16 stycznia 2022; 00:16
Buendia z meczu na mecz lepszy. Dzisiaj moj MOTM. Sanson fajnie, szkoda straty, ale tak wkur...na siebie pilkarza AV dawno nie widzialam. Bedzie gut. Fajna zmiana Chukwu, oby zmienil zdanie odnosnie nie przedluzania kontraktu. Fajnie sie zgral pod koniec z Ramseyem (ktorego bede bronic) i Cou. Digne cakliem niezle wypadl. Emi zaliczyl wpadke stulecia i oby to bylo na tyle w jego karierze dla nas :) Zastanawia mnie tylko czemu gramy pierwsze pol d
godziny w takim slimaczym tempie.Czasem troche dluzej. A potem nagle jakby im czegos do wody dosypali.
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 22:19
W sumie na upartego to Ashleya można by wsadzić na prawą obronę, kojarzę jak czasem tam grywał w United
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 22:18
Lepieju, ja nie miałem na myśli wymianę Casha na kogoś, a wzmocnienie rywalizacji. Tak naprawdę to Mati na prawej flance jest w tym sezonie osamotniony.

Ciekawe co z Konsą.
offline
Dodał: Adamus, 15 stycznia 2022; 21:47
Grealish podobnie jak Benteke czy Snake,nie spełnia się w następnym klubie.Ale my zgarniamy hajs.
Cieszy punkt wyciągnięty z 0-2.
Potencjał w drużynie jest,ale wciąż to wygląda jak rozrzucone puzzle.
Czy Stefek to poukłada,czas pokaże.
online
Dodał: lepiej, 15 stycznia 2022; 21:36
Jednak nie wyłączyłem. To silniejsze. Buendia zagrał dobry mecz. Wreszcie te jego bajerki miały jakieś przełożenie, bo do tej pory to czarowanie i potem w płot. Dopiero jak nie było nic do stracenia to poszliśy na nich i wyszło, że nie takie Diabły straszne. Szkoda frajersko straconych goli, ale większość meczu nic konkretnego nie zrobiliśmy, żeby myśłeć o dobrym wyniku. Ramsey doskonała końcówka. Fajna zmiana Chukwu. Szczęśliwe wejście Filipka, ale mnie szczegolnie podobał się Digne. Widać różnicę jakościową z Targettem. Natomiast nie zgodzę się z opiniami, że musimy szukać kogoś za Casha. Może nie wirtuoz, może wyjdzie mu jedna centra na miesiąc, ale to koń do ganiania i jest bardzo potrzebny.
Watkins totalnie zagubiony. On chyba nie wie co ma grać, ale sprawiedliwie rzecz biorąć to Ingsa też dzisiaj nie było. Gerrard będzie musiał jednego posadzić i wpuszczać jako jokera.
offline
Dodał: PIT84, 15 stycznia 2022; 21:24
Buendia zaczyna pomału spłacać się. Oby tak dalej
offline
Dodał: Rbsn, 15 stycznia 2022; 21:19
Szkoda ze nie zgarnęliśmy pełnej puli, bo była do tego sposobność..
Tak jak piszecke, United ma furę szczęścia, zawsze wpadnie im jakiś fsrfocel, albo sędzia dopomoże. Dziś poza wątpliwym faulem Sansona o dziwo dobre sędziowanie.
Ciekawe jaki ma plan Gerrard na upchniecie tych wszystkich zawodników. Sanson zagrał poza błędem bardzo dobry mecz, a najprawdopodobniej w następnym meczu znów usiądzie na rzecz Janka.
Mi się micha cieszy jak widzę grę Buendii, uwielbiam gościa. Nie ma straconych piłek dla niego, a poza tym ta technika i to ile widzi na boisku.. :) magia
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 20:50
Everton był dziś tak koszmarny, że gdybym miał oceniać tylko po tym meczu to kandydat do spadku, zamiast np. Watfordu
offline
Dodał: VPK, 15 stycznia 2022; 20:42
Remis w końcówce z 0-2 z MU to jednak jakaś wartość.
Everton nawet z Norwich nie dał rady :)
offline
Dodał: PIT84, 15 stycznia 2022; 20:41
Dean Smith dzisiaj zwyciężył 2 do 1 przeciw Evertonowi.
offline
Dodał: PIT84, 15 stycznia 2022; 20:39
Ładny powrót naszych. Cisnęliśmy i punkt jest. Ramsey bramka i asysta. Pierwsza połowa słaba druga o wiele lepsza. Carney młodzian nie boi się iść do przodu, jak nie zmarnuje talentu to będą z niego ludzie.
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 20:37
Czy zwróciliście uwagę, że AV strzeliła 2 bramki po naprawdę świetnych akcjach, a ManU po farfoclu+błąd Emiego i babol Sansona+ fakt, świetny strzał Fernandesa? W zasadzie niewiele wypracowali sami...
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 20:35
Lepiej wyłączył mecz w najlepszym momencie hehe
offline
Dodał: Rbsn, 15 stycznia 2022; 20:28
Ale ten chłopina Buendia ma charakter do gry
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 20:27
Czy w dzisiejszym meczu Watkins choć az podał celnie, przyjął piłkę nie tracąc jej czy wygrał pojedynek ? Ja nie zauważyłem takiego wiekopomnego wydarzenia...
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 20:24
Sędzia tradycyjnie lekko traktuje faule ManU, dobrze że zwyczajowo nie drukuje.
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 20:19
Watkins to dziś pi prostu tępy kloc. Dlaczego SG nie zmienił go na Archera ?!?!
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 20:17
Pamiętacie mecz, kiedy AV odrobili 2 bramki i to z przeciwnikiem tej klasy ?
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 20:15
Czyżby to wejście gwiazdy Coutinho tak zmobilizowało Ramseya i Buendię ?
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 20:15
Szczerze mowiac to po 1 polowie Ramsey byl 1 do zmiany dla mnie. Ramsey i Carney duzo dostana i naucza sie od SG oraz Cou
offline
Dodał: Rbsn, 15 stycznia 2022; 20:14
Szok. Ramsey jednak dobry mecz :D
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 20:14
Szokkkkk...Ramsey sorry za krytykę.
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 20:13
Coutinho kozaaaaak. Nie dziękujcie Panowie, wykrakałem hehe
offline
Dodał: bulas, 15 stycznia 2022; 20:13
ale jaja
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 20:11
Błędy Buendii :D juz na 2 stacji slysze od komentarow to samo. Hehe

W akcji bramkowej to chyba tez Carney bardzo przytomnie
online
Dodał: lepiej, 15 stycznia 2022; 20:09
Jak sobie spierd...ić wieczór? Obejrzyj mecz Villi. Klepiesz bez sensu, bo strzałow nie ma ( podan do de Gei nie liczę) potem któryś się pośliźnie albo zamingsuje pod swoim polem karnym i szczur się cieszy, że walnął od poprzeczki. Rozyebałem szklankę. Moja przyniosła mi lód... na głowę.
Opowiedzcie jak było jak dalej nie oglądam. Za słaby jestem na takie mecze.
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 20:09
Ale pokrali Cou Ramsey szoook
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 20:08
Thomason :))
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 20:07
Nie mogę patrzeć na Watkinsa dzisiaj. To chodzący przykład nieudolności pod każdym względem
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 20:07
Watkins jaki to jest placek to szok
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 20:02
Patrząc jak grają to wyraźnie boją się wejść ostro, by przejąć piłkę. A to do colery jest football wywodzący się z rugby, nie szachy
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 20:01
Ale *****iony Sanson
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 20:00
Jak AV nie zacznie grać szybciej i ostro a la Luiz to każdy ich będzie ogrywał
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 19:59
Koszmar. Fakt, Sanson dał się ograć, ale cała obrona zaspała, nie ustawiona, spacerowicze qrna
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 19:59
O boszz to Sanson stracil… szkoda bo dobry mecz chłop grał
offline
Dodał: Rbsn, 15 stycznia 2022; 19:59
A Sanson pochwalony takiego kapcia podał. Mings mógł jeszcze delikatniej podejść do Freda
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 19:58
Ja jebie… pajac Fernandes minute temu udawal kontuzje
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 19:58
Wymarzony debiut dla Cou. Jak przegramy i nic nie zrobi to nikt nie bedzie mial mu nic za zle. A jak cos poszarpie to bedzie mega entuzjazm. Moze tylko wygrac
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 19:57
Dawac Cou
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 19:56
Cash jakby czytał, że nas nie zachwyca i coś próbuje udowodnić
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 19:51
Jak zwykle dostrzegam pozytywy gry Watkinsa i bronię go, to dziś jest po prostu żałosny
offline
Dodał: VPK, 15 stycznia 2022; 19:50
Jak oni po dobrym początku SG teraz znowu zaczną wszystko przepieprzać - z kim się da i z kim nie da, to ja już nie wiem, co o tym sądzić. Chyba naprawdę pozostanie już tylko jakieś uroki odczynić na Villa Park.
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 19:47
Dokladnie MrHoltEnd. Ja dlatego zalowalem ze nie wzielismy Trippiera. To bylby po Cashu niezly upgrade w ofensywie
offline
Dodał: PIT84, 15 stycznia 2022; 19:43
De Gea ma na nas patent chyba
offline
Dodał: Rbsn, 15 stycznia 2022; 19:41
Ale mnie wku.... Ten de gea :D
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 19:37
Zdecydowanie Cash obok Targetta wymagali zastępstwa, wyżej już nie polecą, a to za niskie loty na górną połowę tabeli PL. Tak samo Luiz do zastąpienia, jak ktoś da 30 mln to sprzedawać
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 19:35
Lepieju, może i Kanarki słabiutkie, ale to co dziś prezentował Everton to zgroza.
offline
Dodał: Rbsn, 15 stycznia 2022; 19:27
Ale cierpiał Konsa... Aż mi się przypomniała kontuzja Treza i to jak go dopuścili do gry z urwanym więzadłem.
Sanson i Buendia na plus, po Digne też widać że będzie pożytek z niego. Coutinho za Ramseya!
Chyba musimy też szukać prawego obrońcy, który nie będzie tak jednowymiarowy w swojej grze jak Cashy. Niestety.
online
Dodał: lepiej, 15 stycznia 2022; 19:25
United strzela z doopy potem zasieki i kontra. My biegamy w poprzek boiska w okolicy koła środkowego. Panie Gerrard pan miał coś wnieść do gry Aston Villi. Na razie nie widać. Deano wróć hehehe. Ten ciuła punkty z Kanarkami, ale i tak spadnie słabiutkie te Norwich, ale przynajmniej wiadomo czemu Digne chciał się wyrwać. Everton gra aż bolą zęby.
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 19:20
Co oni krwa robia? Zamiast zdjac go z boiska to narazaja kontuzje
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 19:18
Trzeba szybko kołować środkowego obrońce, nawet na wypozyczenie
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 19:15
Konsa nie pogra. Na szczęście jest Hause. Jeszcze jest...
online
Dodał: lepiej, 15 stycznia 2022; 19:15
Cash pierwsze dobre dośrodkowanie od listopada
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 19:11
Ramsey natychmiast do zmiany, pierd..i wszystko, czego się dotknie, nawet bez presji traci piłkę
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 19:09
Dopóki będziemy wikłać się w pojedynki, zamiast szybko oddawać piłkę, to nc z tego nie będzie. ManU są generalnie szybsi, umieją kryć z asekuracją i są lepsi technicznie
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 19:06
Ramsey nakryty, nie potrafi się odnaleźć, zmienić pozycję. W ogóle The Villans grają, jak na ciężkim kacu
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 19:05
ManU przyczajone, pozwala grać AV. A The Villans psują tę zabawę i grać nie chcą
offline
Dodał: Rbsn, 15 stycznia 2022; 19:05
Dokładnie, to jego kolejny dobry mecz. Ramsey za to pierwszy do zmiany
online
Dodał: lepiej, 15 stycznia 2022; 19:04
Brawo w 31 minucie pierwszy strzał. w sumie podanie do de Gei, ale jest. Nędza. Gramy ze spętanymi jajami.
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 19:03
Miałem właśnie napisać, że Sanson dziś aktywny i dokładny, zdecydowanie się wyróżnia na tle bylejakości gry ofensywy. Zwłaszcza niestety Watkinsa
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 19:02
Śmiem zaryzykowav twierdzenie, ze dzisiaj u nas Sanson jest najlepszy na placu
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 19:01
Dynamika reakcji Watkinsa jak żółwia wybudzonego ze śpiączki. Równie dobrze może palcem pokazywać gdzie chce zagrać
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 18:57
Bez Jaśka w środku źle to wygląda. Ramsay schowany i przestraszony
offline
Dodał: Rbsn, 15 stycznia 2022; 18:56
Ale kupa, brak pomysłu na grę... Rangnick dobrze ustawił United
online
Dodał: lepiej, 15 stycznia 2022; 18:56
Ale mamy jakiś pomysł ofensywny czy będziemy grać na czas, bo na 1-0 satysfakcjonuje??
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 18:55
AV pokazuje jak się nabija statystyki posiadania piłki, a przy okazji odświeża pojęcie gry na czas.
offline
Dodał: Mr HoltEnd, 15 stycznia 2022; 18:53
Martinez już wykonał swoją robotę i przyczynił się do wygranej AV, bo jak AV pierwsza strzela to zwyczajowo przegrywa ;)
online
Dodał: lepiej, 15 stycznia 2022; 18:46
Szybko poszło. Ciśnienie zeszło. ożna na spokojnie oglądać. Ch... je znowu mają szczęście.
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 18:43
To bramkarz ustawia sobie mur.
offline
Dodał: PIT84, 15 stycznia 2022; 18:41
Znowu na początku robimy sobie pod górkę. Dlaczego Tylko jeden zawodnik w murze, Martinez mam nadzieję że już będzie lepiej będzie.
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 18:38
Gen frajerstwa odcinek 3759
offline
Dodał: Rbsn, 15 stycznia 2022; 18:37
Czy tam był faul Sansona?? Śmiem wątpić
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 18:36
Alez wielblad Martineza
offline
Dodał: Rbsn, 15 stycznia 2022; 18:36
O ***** Emi...
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 18:36
Ja ******** co to bylo?
offline
Dodał: thomason, 15 stycznia 2022; 18:32
Wow, nie spodziewalem sie ze Targett od razu na lawce
online
Dodał: lepiej, 15 stycznia 2022; 18:31
B oję się. Podpaliłem się, że damy radę, więc ciężko będzie dzisiaj przeżywać. Na papierze wygrywamy, ale musimy być bardziej konkretni niż w FA oraz mieć odrobinę szczęścia, żeby ta k.... Bruno się nie wywrocił na krecie bo wiadomo, że VAR wjedzie
offline
Dodał: Rbsn, 15 stycznia 2022; 17:36
Słabo ten skład United wygląda na papierze, grają bez Ronniego całe szczęście :)
Ja za Jackiem też nie tęsknię, chociaż jestem wdzięczny, że w dużym stopniu dzięki niemu i jego talentowi jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy i możemy patrzeć pozytywnie w przyszłość.
offline
Dodał: Rbsn, 15 stycznia 2022; 17:31
Digne z debiutem!
online
Dodał: lepiej, 15 stycznia 2022; 16:45
Z FA Cup mogliśy odpaść zwłaszcza, że VAR pomagał gopsodarzom. Mam nadzieję, że się dzisiaj zrewanżujemy.

Jacek u nas był świętą krową. Wszystko na niego, ajk 5 razy spartolił to i tak grali na niego. Poszedł do City, a tam już nie ma przebacz. Spartoliłeś to gramy na Mahreza, na Sterlinga, na Jesusa, na Fodena, na Silvę, więc ma 2-3 okazje na mecz i go mocno zweryfikowali, że fajny chłop, ale grać w piłkę to się musi jeszcze nauczyć grać. Ja za nim nie tęsknię.
offline
Dodał: PIT84, 15 stycznia 2022; 15:57
Jacek w City jest jednym z wielu i to on musi się podporządkować pod styl A nie wszyscy pod niego. Miejmy nadzieję że się odbuduje A jak nie to zapraszamy na Villa Park tam na niego miejsce zawsze będzie czekało.
offline
Dodał: Rbsn, 15 stycznia 2022; 14:23
Dobrze, że dzisiaj rywal bez Shawa i McTominaya.
Z takich ciekawostek/statystyk to ostatni raz wygralismy oba mecze ligowe z Czerwonymi Diabłami w 1954 roku. Obyśmy napisali historię na nowo.

Oglądam Jacka w meczu przeciwko Chelsea i jest na prawdę tragiczny. Wiem że za Guardioli gra się ciężko i trzeba się przestawić, ale to jest cień zawodnika z czasów AV, nic mu nie wychodzi. Ciekawe kiedy wróci z podkulonym ogonem.