.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Ash będzie najlepszy na świecie 1
Data: 25.09.2010 - 09:21 / Autor: lepiej
Źródło:

Gerard Houllier przed pucharowym spotkaniem z Blackburn twierdził, że Young ma szanse być jednym z lepszych skrzydłowych w kraju. Uważał, że jeśli piłkarz marzy o grze w reprezentacji to musi się ogrywać na tej pozycji, bo ma wszelkie predyspozycje do tego by być znakomitym skrzydłowym. W takiej roli obsadził Asha w środowym spotkaniu. Jednak po 45 minutach zmienił koncept gry i 25-letni Anglik został przesunięty na pozycję piłkarza grającego tuż za napastnikiem. Taka roszada się opłaciła. Young zrobił miejsce Heskeyowi przy bramce wyrównującej, a potem dołożył własne dwa gole.

Teraz Houllier zachwycony postawą piłkarza twierdzi, że owszem Young może grywać na skrzydle i na pewno będzie wyróżniającym się graczem na tej pozycji, ale po środowym meczu dostrzegł w nim potencjał na supergwiazdę. Według francuskiego menedżera Ashley Young ma predyspozycje do bycia gwiazdą światowego formatu w roli cofniętego napastnika. Houllier rozmawiał z piłkarzem o jego roli w drużynie i jest przekonany, że Young może być liderem nie tylko na boisku, ale też poza nim. Swoją pracowitością może zarażać resztę drużyny, a to, że ma talent do tworzenia sytuacji bramkowych, a także do ich wykańczania, może być doskonałym przykładem, że ciężka praca popłaca.

Słowa Francuza można by odebrać jako motywacyjna gadaninę, ale za nim stoją jeszcze wyniki. On wszak wykreował takich piłkarzy jak Owen, Carragher czy Gerrard. Zwłaszcza ten ostatni został przez Houlliera wyprowadzony na supergwiazdę i podporę drużyny Liverpoolu. Podobieństwa z Ashem są aż nadto widoczne. Zawodnik Aston Villi już ma status gwiazdy w klubie, a potwierdzając swoją chęć do pozostania w drużynie mimo propozycji z silniejszych zespołów dodatkowo zaskarbia admirację ze strony kibiców.

 

Aktualności na temat: Wypowiedzi;

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: Kuba, 25 września 2010; 13:25
Jeżeli ta nowa pozycja ma być lepsza, to niech i tak będzie. Ale trzeba być konsekwentnym, jak już się decydują na tego cofniętego napadziora, to lepiej co chwile nie zmieniać "bo coś".
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone