.,
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
7. Arsenal
0
0
8. Stoke City
0
0
9. Tottenham Hotspur
0
0
10. Manchester United
0
0
11. Norwich City
0
0
12. Swansea City
0
0
13. Southampton FC
0
0
14. Newcastle United
0
0
15. West Bromwich Albion
0
0
16. West Ham United
0
0
17. Crystal Palace
0
0
18. Leicester City F.C.
0
0
zobacz szczegółową tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
A. Young: Nie jestem nurkiem! 2
Ashley Young
Data: 20.05.2011 - 16:19 / Autor: pitercfc30
Źródło: skysports.com

Ashley Young jest nękany przez niektórych, że na boisku zachowuje się nieraz jak "nurek". 25-letni skrzydłowy Aston Villi wywalczył aż 88 rzutów wolnych w tym sezonie i jest to największa liczba w Premier League w tej statystyce. Żaden inny gracz ligi tego nie dokonał.

 

Dla Younga niedzielny mecz przeciwko Liverpoolowi może okazać się ostatnim w Aston Villi. Jego kontrakt wygasa w lato przyszłego roku, a na razie nie ma żadnych rozmów sprawie przedłużenia kontraktu.

 

- Myślę, że ludzie mówią o mnie, że często 'nurkuję' na boisku. To mnie zabolało, ale ja jestem uczciwy. - powiedział Ash.

 

- Słyszę, że statystyki przemawiają za tym, że najczęściej jestem faulowany na boisku w lidze. Nie mogę zrozumieć niektórych opinii, że bardzo łatwo daję sędziego nabrać na symulowanie fauli. Czy ja rzeczywiście próbowałem oszukać arbitra?

 

- Przecież sędziowie mają na to swoje metody. Jeżeli jakiś piłkarz symuluje faul, to potem jest wpisywany do notesiku sędziowskiego i otrzymuje żółtą kartkę. Ja nigdy nie byłem ukarany za 'nurkowanie', ale jestem zawodnikiem faulowanym najczęściej.

 

- Oczywiście, każdy jest uprawniony do swoich opinii. Zawsze ktoś będzie mógł powiedzieć, że ktoś symuluje nieczyste zagrania w Premier League, ale po prostu trzeba sobie z tym jakoś radzić.

 

Young, który wzbudza zainteresowanie takich klubów jak Manchester United czy Liverpool cieszy się, że nie doznał żadnego poważnego urazu w tym sezonie.

 

- Mam na ciele nacięcia, guzy, siniaki i trochę problemy z łydkami, ale zdążyłem się już do tego przyzwyczaić. Odpukać, nie mam licznych obrażeń w tym sezonie oraz przez całą moją karierę nie miałem poważniejszych uazów.

Aktualności na temat:

Dodaj swój komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Komentarze użytkowników
offline
Dodał: Agbonlahor, 20 maja 2011; 20:39
Ja do końca z Ashem się nie zgadzam bo zdarzało mu się nurkować zwłaszcza we wcześniejszych sezonach...teraz się trochę ogarnął. Być może wpływ na to mają również jego skromne gabaryty.
offline
Dodał: lepiej, 20 maja 2011; 20:11
Eee tam to zawistnicy mówia, ze nurkuja fani Asha twierdzą, ze jest tak świetnie wyszkolony technicznie, ze nie maj go jak zatrzymac tylko przez faul. Coś jak Cristiano Ronaldo :)
Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone