Dziś jest czwartek, 13 czerwca 2024 / On-line: 17
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
zobacz całą tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Typowanie zakładów sporotowych

Przyglądając się rynkowi zakładów bukmacherskich oraz analizie gdzie grają ludzie je obstawiający szybko dojdziemy do wniosku, że spora grupa osób wciąż obstawia nielegalne zakłady bukmacherskie u podmiotów, które nie posiadają zezwolenia Ministerstwa Finansów by robić to na terenie naszego kraju.

Tylko kilka firm (między innymi Totolotek) posiada zezwolenie by oferować zakłady bukmacherskie w Polsce całkowicie legalnie. Firma oferuje swoje zakłady zarówno w punktach stacjonarnych (tych jest kilkaset) oraz przez Internet (o dowolnej porze dnia i nocy). Wróćmy jednak na chwilę do osób, które grają przez Internet nielegalnie (u nielegalnych bukmacherów). Czy taka gra rzeczywiście ma korzyści, a może to tylko propaganda zagranicznych bukmacherów ?

Po pierwsze gracze wskazują, że kursy u zagranicznych bukmacherów są wyższe. Czy to prawda ? Gdybyśmy dokonali kompleksowego porównania wszystkich oferowanych kursów to suma sumarum wyjdziemy z wnioskiem, że kursy są do siebie bardzo podobne. Czasami na korzyść grającego wyjdą kursy u legalnych, a czasami nielegalnych bukmacherów.

Po drugie gracze uważają, że bukmacherzy nielegalni oferują znacznie lepsze bonusy niż ci, którzy działają w Polsce legalnie ? Czy to prawda ? Wystarczy spojrzeć na ofertę bonusów u rodzimych bukmacherów i dojdziemy do wniosku, że taki argument nie ma nic wspólnego z prawdą. Otóż, choćby wspomniany tutaj już Totolotek oferuje bardzo wysoki bonus (maksymalnie 500 zł) dla każdego nowego gracza, który zarejestruje swoje konto w zakładach bukmacherskich przez Internet. Bonus w wysokości 100 % przyznawany jest do pierwszego depozytu na konto gracza w Totolotku, który mieści się w kwocie 20 – 500 zł. Bonus ten wynosi dokładnie tyle samo ile gracz wpłaci na konto i przyznawany jest automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty.

Po trzecie gracze uważają, że nielegalni bukmacherzy internetowi mają lepszą (szerszą) ofertę.
Wystarczy szybko spojrzeć na szerokość oferty u takich bukmacherów jak Totolotek by dojść do wniosku, że bardzo ciężko jest wymyślić jakieś zakłady bukmacherskie, których w ofercie mogłoby brakować. Po prostu jest to kolejna bzdura, która tylko w teorii przemawia za bukmacherami nielegalnymi.

Na podstawie powyższej wyliczanki bardzo szybko udało nam się obalić mit, że lepiej grać u nielegalnych bukmacherów. Widzimy, że nie ma specjalnej różnicy na ich korzyść, a tymczasem jest całkiem sporo przemawiających za grą u legalnego bukmachera jakim jest Totolotek.

Na przykład fakt, że uzyskując wygrane zarabiamy legalne pieniądze. Wszystkie wygrane osiągane na zakładach bukmacherskich w Totolotku są odpowiednio opodatkowane, więc na nasze konto wpływają legalne pieniądze, które spokojnie możemy wydawać nie obawiając się żadnej kontroli ani kar. Jeśli naszym celem jest zarobienie pieniędzy na zakładach bukmacherskich to legalność zarabianych pieniędzy powinna być wyznacznikiem u jakiego bukmacher jest warto zawierać swoje zakłady sportowe, prawda ? Wtedy możemy spać spokojnie i skupić się wyznaczaniu najlepszych typów, a nie unikaniu kontroli podatkowej czy skarbowej.

https://www.totolotek.pl

Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone