Dziś jest czwartek, 18 kwietnia 2024 / On-line: 20
Poprzedni mecz Pozostałe
0-1
Liverpool vs Aston Villa
13.09.2014, godzina 18:30
4. kolejka Premier League - Anfield
Następny mecz Pozostałe
Tabela Premier League
Drużyna
M
Pkt
1. Liverpool
0
0
2. Manchester City
0
0
3. Sunderland
0
0
4. Everton
0
0
5. Chelsea
0
0
6. Aston Villa
0
0
zobacz całą tabelę
Tabela strzelców
Imię i nazwisko
Br.
zobacz całą tabelę
Skuteczne typowanie wyników sportowych

Kończące się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, skłaniają do podsumowań oraz analizy rozegranych spotkań. Rozczarowaniem tych mistrzostw jest niewątpliwie gra Hiszpanów czy też Włochów.
Wiele osób już przed rozpoczęciem Mundialu uznawało że te ekipy mogą mieć problemy z wyjście z grupy, jednak nikt nie spodziewał się że ich gra będzie opierać się tylko na długich wyrzutkach na napastnika.

Dlatego też warto zajrzeć na stronę www.najlepsibukmacherzy.pl gdzie znajduje się ranking bukmacherów którzy w swojej ofercie mają najlepsze zakłady. Przed rozpoczęciem gry powinniśmy dokonać wyboru właściwego bukmachera a także ważna jest analiza którą znajdziemy w zakładce „Porady”


Każdy z bukmacherów może mieć inną ofertę, oraz inne kursy czy stawki dlatego warto wcześniej przeczytać regulamin oraz zapoznać się z informacji zawartymi na stronie. Niższe kursy z założenia określają największe prawdopodobieństwo zdarzenia, jednak mecze Hiszpani, Wlochów, Anglii pokazują że oprócz kursu trzeba przeprowadzić własną analizę i określić szanse. W tym celu na stronie najlepsibukmacherzy nadziejmy szereg informacji dotyczących obstawiania.

 

Według specjalistów z ranking-bukmacherow.pl słaba postawa Hiszpanów jest uznawana za największą niespodziankę, ponieważ mając w składzie takie gwiazdy jak Pique, Xavi, Iniesta czy też Alonso nie można przegrywać. Jednak drużynę nie stanowią indywidualności lecz kolektyw którego tym razem zabrakło. Wielu fachowców uważa również że etap tiki-taki się właśnie zakończył.

Drugim mocnym wydarzeniem MŚ była druzgocąca porażka Brazylii, wynik 1:7 mówi sam za siebie. W składzie Brazylii co prawda zabrakło największych gwiazd Neymara czy też Thiago Silvę, jednak trener Fellipe Scolari zapewniał że ma szeroką kadrę. Jak się okazało to nie wystarczyło Brazylii i zabrakło w niej indywidualności pokroju Ronaldo, Rivaldo czy też Ronaldinho. Tak wysokiej porażki nikt się nie spodziewał.

 

Rankingi bukmacherów pokazują nowemu graczowi, którą firmę wybrać oraz gdzie zacząć granie, aby było najbardziej efektywne. Skuteczne typowanie wyników sportowych nie jest łatwe jednak każdy może spróbować swoich sił, i wybrać odpowiedni zakład dla siebie.

 

 

Projekt: KarolKochanowicz.pl / Kodowanie i podpięcie: Kuba Konieczka Copyright © 2006-2011 by AstonVilla.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone